Давно відомо, що вчити мову найефективніше в тому середовищі, де нею безпосередньо розмовляють. Англійську, відповідно, найкраще вчити в англомовному середовищі, і Сполучені Штати Америки надають безліч можливостей не просто навчатися на курсах англійської мови, а пізнавати дива неймовірно насиченої і цікавої частини світу.

Щоб вивчити чи підвищити рівень володіння англійською мовою і отримати нові враження, одні користуються послугами спеціалізованих мовних шкіл, інші їдуть в Америку на місяць-два попрацювати. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Навчання саме в мовній школі в США передбачає отримання наступних переваг:

  • повне занурення в англомовне середовище з найпершого дня перебування в Штатах — це і використання винятково англійської мови під час уроків, спілкування лише англійською мовою під час обідніх перерв з іншими студентами, з усіх питань з адміністрацією школи, з членами сім'ї, де проживає студент, чи персоналом і сусідами у студентській резиденції; використання англійської мови у побутових ситуаціях, під час екскурсій, у транспорті;
  • спілкування правильною, грамотною англійською мовою з викладачами і студентами, адже останні вчаться і намагаються розмовляти саме такою мовою;
  • крім розмовної і ділової, доступ до академічної лексики під час уроків, яку застосовують в навчальних матеріалах, якою розмовляють викладачі та студенти англомовних вищих навчальних закладів, яку використовують у мовних тестах;
  • навчання в середовищі, що відображає атмосферу здобуття освіти в американських вищих навчальних закладах;
  • можливість добре підготуватися до тестів TOEFL, IELTS, GRE, GMAT, Кембриджських та ін. тестів;
  • можливість вивчити культуру країни і штату, в якому знаходиться школа, оскільки школи часто організовують святкування національних свят США та особливих днів штату.

Освітня агенція Вивчай! ретельно відбирає школи вивчення англійської мови в США. Усі вони мають відмінну репутацію, акредитацію і персонал професіоналів; більшість з них вже багато років працює на ринку освіти США; розташування усіх шкіл зручне з точки зору близькості до станцій метро, поїздів, місць відпочинку і розваг.

Кожна мовна школа, представлена на нашому сайті, - невелика самостійна приватна школа чи частина міжнародної мережі шкіл, — має свої особливості. Одні готують до TOELF в рамках окремого курсу, інші — додаткових уроків після загальної чи спеціалізованої програми вивчення англійської мови; одні школи пропонують зимові та літні програми навчання для дітей і підлітків, мовні табори, інші навчають лише дорослих студентів (від 17 чи 18 років). Частина шкіл проводить спеціальні курси для вчителів англійської мови, для яких англійська не є рідною. Є школи, які організовують розміщення студентів лише в сім'ях — на відміну від тих, студенти яких забезпечуються проживанням і в сім'ях, і в студентських резиденціях та апартментах; треті не надають послуги пошуку житла взагалі.

Тим часом для всіх шкіл, незалежно від їхніх розмірів, штатів і міст розташування, потреби кожного окремого студента — закон і заклик до відповідних дій. А задача агенції Вивчай! - правильно підібрати ту школу і курс вивчення англійської мови, які максимально відповідатимуть запитам, очікуванням і можливостям українців-студентів мовних шкіл США.