німецька у німеччиніРозпочалася реєстрація на літні курси німецької при державних університетах Німеччини

Німецька мова – одна з десяти найбільш поширених мов у світі за кількістю тих, хто нею спілкується як рідною у різних країнах. З точки зору економічного впливу, німецька має ще більшу вагу: вона на четвертому місці за розміром валового національного продукту (ВНП), що створюється німецькомовним населенням, як підрахували експерти інформаційного порталу у сфері освіти за кордоном ICEF Monitor. Крім того, німецька — це четверта мова за популярністю серед студентів з усього світу.

Вища освіта в Німеччині сьогодні — серед найдоступніших у Європі. Навіть для іноземних студентів у державних вишах вища освіта, в основному, безкоштовна. Німецька економіка — основа економіки ЄС; країна є домівкою багатьох всесвітньо відомих компаній, серед яких Volkswagen Group, BMW, Mercedes-Benz, Daimler, Alliaz, Siemens, Metro, Lufthansa та ін.

Відповідно, вивчати німецьку мову вигідно і перспективно.

Щороку десятки тисяч студентів з різних куточків світу, різного віку, обирають вивчення німецької саме в Німеччині — колисці мови Гете, Ніцше та Кафки. Вивчати німецьку приїжджають в основному у приватні мовні школи або на курси німецької при університетах і університетах прикладних наук. Мовні школи Німеччини пропонують програми та курси з вивчення німецької як іноземної різної інтенсивності, тривалості та спеціалізації. Значна кількість таких мовних центрів організовує і дитячі програми вивчення німецької для дітей віком від 7 років, а також сімейні програми вивчення німецької.

Освітня агенція Вивчай! співпрацює з мовними школами та навчальними центрами при університетах у різних землях Німеччини. Більшість наших шкіл-партнерів є акредитованими центрами підготовки та часто здачі таких мовних тестів як TestDaF, DSH та telc, а також є членами міжнародних організацій (наприклад, IALC: International Associacaion of Language Centres), які встановлюють чіткі високі стандарти для надання освітніх послуг та якості викладання й контролюють дотримання цих вимог усіма школами-членами.

Основними причинами вивчення німецької у мовних школах Німеччини, є наступні:

 • доступ до вільного спілкування з понад 100 млн. німецькомовного населення, в основному громадянами Німеччини, Австрії, Швейцарії, Ліхтенштейну та Бельгії;
 • доступ до безкоштовної дуже якісної вищої освіти;
 • отримання значних перспектив і можливостей працевлаштування у міжнародних компаніях німецького походження у різних куточках світу та можливостей гарного заробітку;
 • отримання можливостей розширення ділових партнерських відносин з представниками німецькомовного світу;
 • доступ до оригіналів шедеврів класичної і сучасної німецькомовної літератури;
 • можливості подорожування без мовних бар'єрів.

Для вивчення німецької в Німеччині можна обрати наступні мовні програми для дорослих від 16 років:

 • курси загальної німецької різної інтенсивності та тривалості;
 • курси німецької мови для роботи;
 • спеціалізовані курси для економістів, маркетологів, екологів, музикантів та представників інших професій;
 • підготовка до мовних тестів TestDaF, telc, DSH, Goethe-Institut Exams;
 • різноманітні комбіновані курси німецької + хобі (вітрильний спорт / музика).