вивчення італійської в італіїТепла та привітна Італія пропонує тим, хто бажає вивчати італійську мову, численні мовні школи та центри, що розташовані в різних містах і провінціях, на островах Сицилія й Сардинія. Студенти італійських мовних шкіл не лише вивчають мову, а ще й мають можливість відчути на собі в повній мірі гостинність італійців, їх неквапливий стиль життя та любов до своєї культури й кухні.

Італійська кухня — це взагалі особливе мистецтво і стиль життя. Змінити чи хоч якось замінити їх не не зміг навіть всемогутній McDonalds: в Італії сюди заходять хіба туристи та іммігранти. Для іноземців захоплення італійською кухнею часто стає причиною для вивчення італійської мови. В Італію — колиску світової культури — з усього світу їдуть вивчати також музику й оперний спів, ставати відомими художниками, дизайнерами і модельєрами, насолоджуватися старовинною архітектурою, вивчати її і створювати сучасну. Для всього цього також вивчають італійську.

Освітня агенція Вивчай! співпрацює з багатьма школами по всій Італії. Усі партнерські школи сертифіковані Міністерством освіти Італії та є членами профільних італійських (наприклад, A.S.I.L.S., Association of Schools of Italian as a Second Language) та міжнародних (наприклад, IALC: International Associacaion of Language Centres) організацій. Дані профільні організації встановлюють чіткі вимоги до якості викладання та надання освітніх послуг в загальному й контролюють дотримання цих вимог усіма школами-членами.

У мовних школах Італії можна як вивчати загальну італійську мову, так і поєднувати вивчення мови з професійним вивченням кулінарії, заняттями малюванням, виготовленням керамічних виробів та іншими видами мистецтва. Окремо варто виділити можливість вивчення мови для майбутніх оперних співаків на спеціалізованих курсах.

Програми вивчення італійської також можна поєднати із заняттями хоббі, серед яких є аматорські кулінарні заняття, рукоділля та різні види спортивних занять. Таке поєднання дає змогу студентам глибше зануритися в мовне середовище, краще дослідити традиції та звички країни,перетворити вивчення італійської мови на ще більш цікавий і захоплюючий процес.

Для дітей віком від 12 років ми організовуємо поїздки в літні мовні табори Італії, що розташовані переважно на березі Середземного моря. Влітку в Італії діти таким чином не лише вивчаються італійську, а ще й оздоровлюються і відпочивають — весело та корисно проводять свій час.

Італія — ідеальна країна для навчання, саморозвитку, відпочинку та подорожей. Навчання на мовних програмах в Італії — ідеальне місце її пізнання.