навчання на мальтіДивовижна Мальта ласкаво запрошує охочих вивчити чи вдосконалити свою англійську та відпочити на узбережжі Середземного моря. Завдяки своєму тривалому перебуванні у статусі Британської колонії (протягом 150 років), жителі Мальти досконало оволоділи англійською, яка зараз є другою державною мовою на острові. Крім англійської мови, ця невелика острівна держава перейняла також найкращі освітні традиції Великобританії, що, звичайно, додає впевненості в якості освіти та викладання на Мальті.На сьогодні у країні знаходиться чимало мовних шкіл, в яких якісно викладають англійську мову.

Освітня агенція Вивчай! співпрацює з найкращими мовними центрами Мальти. Усі наші школи-партнери на Мальті ретельно нами перевірені, мають висококваліфікованих викладачів та дійсно високий рівень сервісу. Усі вони є акредитованими Міністерством освіти Мальти і часто є членами міжнародних професійних освітніх організацій.

Особливостями вивчення англійської мови на Мальті є наступні:

  • Велика різноманітність типів курсів вивчення англійської мови: курси для дорослих різної інтенсивності та спрямування (у тому числі підготовка до мовних екзаменів), спеціалізовані програми для дітей і підлітків; курси для тих, кому за 50 та сімейні програми; англійська + спорт.
  • На Мальті удосконалення англійської можна поєднати з неоплачуваною практикою у справжньому корпоративному середовищі, працюючи за певною спеціальністю.
  • Мальта — ідеальна для сімейного навчання і відпочинку, особливо влітку та у першу половину осені. На сімейні програми деякі мовні школи Мальти приймають сім'ї з дітьми від 5 років (сім'єю може бути також один з батьків і дитина (діти)), сім'ї швидко добираються на навчання (або живуть на одному кампусі зі школою); після навчання можуть позасмагати та поплавати у чистому морі.
  • Влітку (у т. зв. високий сезон) навчання і проживання на Мальті значно дорожчі, ніж весною, восени та взимку (у т. зв. низький сезон).
  • Для навчання на мовних курсах не потрібно спеціально відкривати візу для тих, у кого вже є шенгенська туристична чи бізнес-віза (за умови попереднього в'їзду в початкову країну призначення). Якщо візу потрібно відкривати, то строки її відкриття досить короткі.
  • Влітку на Мальту часто літають прямі чартери, коли не потрібно летіти з пересадками. (В інші сезони переліт з України з пересадкою).

Інтернет-видання International Living, що вже більше 30 років дає поради стосовно проживання у теплих країнах з мінімальними затратами, у 2014 році назвало Мальту однією з трьох країн світу з найкращим кліматом для життя . Вивчати англійську мову у таких кліматичних умовах, та ще й з можливістю подорожувати навколо Мальти і чимало вивчити про її багату історію і культуру — одне задоволення.