Новорічна знижка 20% на курси іспанської мови у Малазі

іспанська в іспанії мовні курси

Іспанія пропонує безліч чудових міст і неповторних районів для вивчення іспанської мови — у різних куточках своїх частин Піренейського півострова, Канарських (о. Тенеріфе) й Балеарських островів (о. Пальма-де-Майорка). Усі, хто приїжджає навчатися, незалежно від віку і професійної зайнятості, отримують унікальну можливість не просто відвідувати заняття,а постійно спілкуватися з носіями мови, які легко йдуть на контакт, відчувати на собі культурні особливості яскравої Іспанії, жити і навчатися серед чарівних будівель, які дихають історією.

Освітня агенція Вивчай! співпрацює з багатьма мовними центрами в Іспанії, які ми прискіпливо добираємо, відвідуємо і вивчаємо їхню матеріальну базу. Ми є офіційним партнером як невеличких незалежних шкіл, так і великих мовних центрів, які входять у міжнародні мережі. Усі мовні школи, що є нашими партнерами в Іспанії, обов'язково акредитовані Інститутом Сервантеса (Instituto Cervantes). Дана акредитація підтверджує високу якість викладання та його відповідність вимогам Уряду Іспанії (сам Інститут Сервантеса був створений Міністерством закордонних справ Іспанії для викладання іспанської мови та поширення іспанської культури в світі).

Серед усіх курсів іспанської мови, які пропонують мовні школи, кожен може знайти програму навчання собі до смаку. Мовні центри в Іспанії запрошують на курси загальної іспанської мови, програми підготовки до вступу в університети Іспанії на бакалавріат і магістратуру, програми підготовки до складання іспиту DELE. Якщо іспанська Вам потрібна саме для роботи — курси ділової іспанської, іспанської у сфері маркетингу, іспанської у сфері міжнародної торгівлі тощо.

Крім того, можна легко підібрати спеціальну програму вивчення іспанської через хобі, якщо Ви любите готувати, танцювати, співати чи займатися спортом (іспанська мова плюс фламенко/сальса/кулінарія/гольф/теніс/дайвінг та інші).

Для викладачів іспанської мови наші партнери пропонують безліч програм підвищення професійної кваліфікації.

Студенти самостійно обирають тривалість та інтенсивність свого навчання.

Для дітей, від 5 років, ми організовуємо поїздки в Іспанію на спеціальні літні програми та в мовні табори, а для підлітків від 14 років — на програми вивчення іспанської круглий рік.

Іспанії пощастило з місцем розташування і кліматом, тому сюди можна їхати вивчати іспанську мову у будь-яку пору року. Якщо влітку вирватися в Іспанію не вдалося, участь у спеціально продуманій новорічній програмі іспанської мови і культури від однієї з мовних шкіл — корисний і цікавий подарунок на Новий рік. Кожна школа ставить перед собою завдання знайти індивідуальний підхід до студента та його інтересів, незалежно від її міста знаходження, набору програм, кількості студентів у школі чи пори року. Відвідування Іспанії з ціллю навчання однозначно принесе безліч позитивних емоцій і натхнення вчитися далі й глибше.