навчання в італіїScuola Leonardo Da Vinci — невелика мережа шкіл італійської мови, які розташовані у чотирьох містах Італії: Флоренції, Сієні, Римі та Мілані. Усі школи мають привітну та дружну атмосферу і знаходяться в центральних й історичних частинах міст. Навчання орієнтоване на розвиток перш за все навичок спілкування студентів і базується на високоефективних методах викладання, що розроблялися протягом багатьох років роботи Scuola Leonardo Da Vinci. Найперша школа мережі була заснована у Флоренції ще у 1977 році.

Усі школи групи Scuola Leonardo Da Vinci акредитовані Міністерством освіти Італії та є співзасновниками й членами багатьох італійських та міжнародних організацій. Останні контролюють якість викладання у мовних школах Італії та інших країн. Серед таких організацій, наприклад, ASILS (Official Association of Language Schools of Italian as a Foreign Language), ALTO (Association of Language Travel Organisations) та багато інших.

Серед студентів шкіл Scuola Leonardo Da Vicni — співробітники American Embassy, Apple Macintosh, Deutsche Bundesbahn, Ernst&Young, Lufthansa, Siemens, Sony, Volkswagen та інших міжнародних і національних компаній.

Школи мережі пропонують курси загальної італійської різної тривалості, бізнес-італійської, підготовки до складання вступного іспиту в італійські вузи (вступний іспит складається з питань про культуру та історію Італії), підготовки до складання мовних іспитів. Для любителів — двотижнева програма вивчення історії італійського мистецтва та кулінарні курси різної тривалості.

Крім того, у школах проводяться курси підвищення кваліфікації для викладачів італійської мови.

Мінімальний вік студентів — 16 років, максимальна кількість студентів у групі — 12 у Флоренції, Мілані та Римі, 10 — у Сієні.

Мовні школи Leonardo Da Vinci пропонують 4 варіанти проживання:

 • приймаючі сім'ї;
 • спільні апартменти (проживають ще інші іноземні або італійські студенти);
 • окремі апартменти;
 • готелі.

Scuola Leonardo Da Vinci Firenze

вивчення італійської в італіїScuola Leonardo Da Vinci у серці регіону Тоскана, Флоренції, приймає студентів у триповерховій будівлі з 15-ма просторими класними кімнатами із комфортними зонами відпочинку.

Крім загальних мовних курсів, школа у Флоренції пропонує підготовчі курси до вступу в академії моди та дизайну (підготовка до навчання та складання вступного іспиту, вимагаються знання італійської).

У Флоренції до стандартних мовних курсів можна додати повноцінну спеціалізовану "немовну" програму (необхідне знання італійської на рівні мінімум А2), зокрема:

 • курси для музикантів (оперних співаків та інструменталістів);
 • курси малювання за різними техніками, у тому числі за античними;
 • виготовлення фресок, мозаїк, скульптур;
 • виготовлення виробів зі шкіри (від аматорських занять до професійного опанування техніками роботи зі шкірою).

Scuola Leonardo Da Vinci Firenze, у співпраці з професійною кулінарною школою In Tavola, проводить також кулінарні курси для професіоналів.

Scuola Leonardo Da Vinci Siena

курси італійської в італіїScuola Leonardo Da Vinci у динамічному студентському місті Сієна,столиці однойменної провінції Тоскани, крім стандартних мовних курсів, пропонує кулінарні курси як для аматорів, так і для професіоналів. Програма останніх розрахована на один тиждень і включає вивчення італійської мови та ознайомлення з кулінарними традиціями провінції Сієна.

Від Сієни рукою подати до Флоренції, легко добиратися до Риму. А динамічності місту додають студенти найдавнішого, але й досі популярного, університету Італії — Сієнського Університету (Universita di Siena), заснованого ще у 1240 році.

Scuola Leonardo Da Vinci Roma

вивчення італійської в риміШкола Leonardo Da Vinci у Римі, крім курсів вивчення італійської мови, пропонує кулінарні курси для професіоналів, які вона організовує спільно з кулінарними школами Cuoche Per Caso та Italian Chef Academy.

Колишня столиця світу, Рим, сьогодні є унікальним містом з найменшою державою у світі у своєму центрі, Ватиканом. Ледь не на кожному кроці тут можна побачити старовинні собори, церкви та інші пам'ятки архітектури. Це — чудове місце не лише для вивчення італійської, а й для загального духовного й інтелектуального збагачення.

Scuola Leonardo Da Vinci Milano

курси італійської в міланіМовна школа у Мілані відкрита досить нещодавно — у 2004 році. Крім вже згаданих звичних курсів, тут можна пройти навчання також на наступних спеціалізованих програмах:

 • Семестрова підготовча програма до вступу в одну з найпрестижніших мистецьких академій Італії — Academy of Art, Fashion and Design. Дана підготовча програма проводиться Scuola Leonardo Da Vinci спільно з академією. Триває 20 тижнів й включає 300 уроків з італійської мови та вивчення основ з таких предметів як Painting та Visual Arts, Graphic Design та Art Direction, Fashion Design, Media Design та Multimedia Arts.
 • Підготовчі курси до вступу в інші виші, що спеціалізуються на індустрії моди та дизайну.
 • Двотижневий курс вивчення італійської мови для модних показів (включає відвідування модних показів, шоурумів, мультибрендових бутиків та інші заходи).
 • Однотижневий курс італійської для любителів дизайну (включає відвідування дизайнерських майстерень відомих італійських брендів, таких як Kartell, Achille Castiglioni, Galleria Campari).

До програми вивчення італійської в Мілані студенти можуть додати також наступні курси (необхідне знання італійської на рівні мінімум А2):

 • курс моди та дизайну;
 • курси для музикантів;
 • курси малювання за різними техніками, у тому числі за античними.