seneca college canadaSeneca College of Applied Arts and Technology або Seneca College (Сенека коледж), м. Торонто — один із найбільших державних дослідницьких коледжів Канади. Коледж був заснований у 1967 році та з того часу постійно розвивається завдяки потужному урядовому фінансуванню. Станом на 2015 рік Seneca College приймає на навчання близько 100 тис. студентів (очної та заочної форми), з яких майже 6 тис. — іноземці. Коледж може пишатися своїми випускниками: багато з них зробили кар'єру в політиці, на телебаченні, в індустрії моди, стали висококваліфікованими пілотами, або ж започаткували власний бізнес.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Seneca College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до Seneca College і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Найращий серед лідерів

вища освіта в канаді коледжВ 2015 році Seneca College першим серед коледжів Канади отримав престижну нагороду Synergy Award for Innovation (Синергетична Нагорода за Інновацію) канадської Національної ради з питань культури та інженерії (National Science and Engineering Council of Canada) за успішний проект разом з Mozilla Foundation. Студенти коледжу взяли участь у вдосконаленні популярного інтернет-браузеру та отримали реальний досвід роботи у відео-ігровій сфері.

Seneca College відомий своїми дослідженнями в сфері анімації та 3D-технологій. На базі коледжу діє потужний Animation Arts Centre, викладачі та студенти якого беруть участь у створенні візуальних ефектів до фільмів, переважна більшість яких згодом номінується на премію "Оскар". Seneca College — єдиний коледж, що отримав власну премію "Оскар" за створення короткометражного 3D фільму "Ryan" у 2005 році.

Навчальні програми та вимоги до вступу

Вимоги до знань англійської для вступу

Курси англійської мови при коледжі

Кампуси коледжу та студентське життя

Проживання для іноземних студентів

Навчальні програми та вимоги до вступу

Seneca College навчає на 4-річних програмах бакалавріату, 2- або 3-річних дипломних програмах, часто з компонентом практики Со-Ор. Студенти, які вже отримали кваліфікацію бакалавра або магістра, можуть обрати серед ряду післядипломних однорічних програм Post-Grad.

 навчання в коледжі канада коледж торонто топ-коледж канада

Seneca College запрошує на навчання на понад 150 академічних програм за наступними напрямками:

 • Art, Fashion, Design — Мистецтво, Мода, Дизайн (3D Animation, Game Art, Graphic Design, Illustration, Visual Effects);
 • Aviation — Авіація (Airline Pilot, Aviation Operations, Aviation Safety);
 • Business — Бізнес (Accounting, Commerce, Brand management, International Business, Marketing, Management, Human Resourses, Financial Planning etc.);
 • Community services — Соціальні служби (Child Development, Early Childhood Education, Youth Care, Social Service Worker, Mental Health Intervention);
 • Fashion and Esthetics — Мода та Естетика (Cosmetic Techniques, Fashion Arts/Business/Studies, Esthetics and Spa Therapies);
 • Health sciences — Медичні науки (Nursing, Opticianry; Veterinary and Animal Health);
 • Hospitality & Tourism — Гостинність та Туризм (Services Management, Travel Operations, Flight Services);
 • Information and Communication Technology — Інформаційні та Комунікативні технології (Informatics and Security, Computer Engineering, Computer Programming, Computer Systems Technilogy);
 • Law, Public Administration & Public Safety — Право, Державне Адміністрування та Громадська безпека (911 and Emergency Services, Investigations and Enforcement, Court and Tribunal Administration, Law Clerk, Real Property Administration);
 • Manufacturing & Mechatronics — Виробництво та Мехатроніка (Mechanial Engineering, Electronics Engineering);
 • Media & Communications — Медіа та Комунікації (Broadcasting (Radio/ Tevevision), Advertising, Documentary Production, Event and Media production, Public Relations, Journalism, Government Relations, Digital Photography);seneca college toronto
 • Performance — Акторське мистецтво (Acting for Camera and Voice, Music Production, Songwriting and Performance);
 • Recreation and Wellness — Відпочинок та Оздоровлення (Therapeutic Recreation, Fitness and Health Promotion, Leisure Services);
 • Science & Engineering Technology — Прикладні науки та інженерія (Biotechnology, Chemical Engineering, Clinical Research, Cosmetic Science, Environmental technology, Urban Land Regeneration).

Вимоги до знань англійської для вступу:

 • Diploma Program: TOEFL 80; IELTS Academic 6.0 (не нижче 5.5 у кожній частині);
 • Degree Program: TOEFL 84; IELTS Academic 6.5 (не нижче 6.0 у кожній частині);
 • Post-Grad Program: TOEFL 88; IELTS Academic 6.5 (не нижче 6.0 у кожній частині).

Курси англійської мови при коледжі

У Seneca College діє потужний мовний центр English Language Institute, у якому можуть пройти курс навчання всі бажаючі: і майбутні студенти Seneca College, і ті, хто хоче покращити англійську для роботи чи з іншою ціллю. Навчатися на курсах можна на 8-ми рівнях, кожен з яких триває 7 тижнів. Набір в групи проходить кожні два місяці (січень, березень, травень, липень, вересень, листопад). Інтенсивність навчання — 25 год. на тиждень.

Студенти мовних курсів, які успішно пройшли 8-й рівень програми, зараховуються на обрану ними подальшу академічну програму без додаткової здачі мовних тестів IELTS або TOEFL. Крім того, починаючи з 6-го рівня, студенти можуть додатково до мовних курсів обирати декілька академічних предметів, за які вони вже отримують кредити.

Вартість навчання на мовних курсах у Seneca College (2015-2016 навчальний рік):

 • 1 рівень (7 тижнів) — 3 400 кан.дол.
 • Академічний семестр (1 семестр, 2 рівні) — 6 800 кан.дол.
 • Академічний рік (2 семестри, 4 рівні) — 13 600 кан.дол.

У вартість входить: вартість підручників, медичної страховки, проїзного квитка, користування фітнес-центром та обов'язкові студентські збори.

Кампуси коледжу та студентське життя

seneca college campus навчання в канаді вища освіта бакалавр в канаді

Seneca College має 10 кампусів, розташованих в північній частині Торонто та його приміських зонах (York Area та Peterborough). Це — сучасні студентські центри, які мають чудову інфраструктуру для комфортного навчання: гарно обладнані аудиторії, дослідницькі центри і лабораторії, комп'ютерні центри, бібліотеки, студентські резиденції, магазини та кафе.

Кожен кампус має свої особливості та оснащений відповідно до тих спеціальностей, які вивчаються студентами. Наприклад, кампус Buttonville Campus розташований на території аеропорту Buttonville і пропонує студентам унікальні можливості для тренування та вивчення дисциплін, пов'язаних з авіацією. King Campus розмістився в зоні заповідних лісів і озер. Саме тут навчаються студенти, які вивчають сферу охорони здоров'я, прикладні мистецтва. Markham Campus розташований в промислово розвиненому районі Торонто, який ще називається "золотою підковою"; тут мають свої офіси відомі глобальні компанії, у яких студенти можуть проходити практику під час програм Со-ор.

Студенти коледжу отримують доступ до фітнес-центру, на території якого є спортзал, майданчики для ігор в футбол, баскетбол, волейбол та бадмінтон; відкриті тенісні корти та навіть велика хокейна арена, яка вміщує до 650 чол.

Проживання для іноземних студентів

Навчаючись у Seneca College, іноземні студенти проживають у студентській резиденції на території відповідного кампусу. Інші знімають кімнату у канадській приймаючій сім'ї з харчуванням або у квартирі разом з іншими студентами.

канадський коледж senecaКоледж має резиденції на кампусах Newnham та King. Студенти проживають в кімнаті на одного у двокімнатних апартментах. Кожен апартмент має невеличку кухню (обладнана холодильником та мікрохвильовкою) та окрему ванну. В резиденції також є спільні кімнати для відпочинку і спілкування студентів, окремі ігрові кімнати та кімнати для самостійного навчання, пральня. Додатково до проживання студенти також можуть сплатити депозит за харчування і використовувати кошти у їдальні на кампусі.

Проживання в приймаючій сім'ї є найбільш популярним варіантом для міжнародних студентів. Такий тип розміщення передбачає проживання в кімнаті на одного, коли ванна та туалет діляться з сім'єю. Як правило, у вартість проживання в сім'ї входить також вартість дво- або триразового харчування. Інколи студентам дозволяють самостійно готувати їжу.