Мовна школа Severnvale Academy, Англія

  • Мова для вивчення: англійська
  • Місце розташування: Британія, м. Шрусбері (центральна Англія)
  • Види мовних курсів: загальна англійська, бізнес-англійська, юридична англійська, підготовка до мовних іспитів Cambridge Exams (FCE, CAE and CPE), іспиту Linguaskill (загальний та бізнес), іспиту з юридичної англійської ТOLES.
  • Вікова категорія: від 20 років
  • Тривалість уроку: 45 хв.
  • Розмір груп: протягом року – до 6 студентів, влітку – до 8 студентів
  • Акредитація: British Council (Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей), English UK (британська національна асоціація акредитованих центрів вивчення англійської мови); екзаментаційний центр для складання іспитів Cambridge Exams і TOLES
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, гостьові будиночки, готелі

Місце розташування та матеріальна база

Мовна школа Severnvale Academy — концептуальний навчальний заклад для старшої молоді і зрілих професіоналів від 20 років. Школа розташована у невеличкому, по-британськи автентичному містечку Шрусбері (Shrewsbury) у північно-західній частині Англії (неподалік від Бірмінгема і Манчестера).

9 сучасних аудиторій, у яких збережені історичні предмети інтер'єру — крісла, каміни, дзеркала. Максимальна місткість школи — 40 студентів, тож тут всі знають одне одного по імені і завжди готові допомогти. Після занять студенти можуть вільно користуватись комп'ютерним та лінгафонним кабінетом, бібліотекою, зоною для відпочинку з каміном, а в теплу пору року — насолоджуватись краєвидом з відкритої тераси.

Шрусбері пропонує своїм гостям спокійну, сфокусовану атмосферу, пронизану духом понад тисячолітньої історії. Тут приємно прогулятись вузькими історичними вуличками, випити запашної кави з cinnamon ban (випічка з корицею), прогулятись вздовж набережної найдовшої річки в Англії Северн, помилуватись витонченою архітектурою історичного собору і дізнатись більше про Чарльза Дарвіна і його відкриття, адже науковець народився саме в цьому містечку.

Унікальність школи

Вже майже 40 років з моменту свого заснування, Severnvale Academy пропонує своїм студентам комплексні, чудово збалансовані програми навчання для дорослих, що обов'язково містять елементи розвитку загальних мовних навичок, роботу над граматикою, сприяють розвитку навичок академічної або професійної англійської мови.

Тут не роблять винятків і приймають лише зрілих студентів від 20 років, тому у школі панує спокійна ділова атмосфера. Основа студентів — це професіонали 30-35 років і старші, які чітко ставлять цілі навчання і досягають їх.

Серед переваг Severnvale Academy — навчання у невеликих за кількістю студентів класах. Максимальна кількість студентів в одній групі влітку — 8 (на ранкових заняттях, після обіду у групах ще менше студентів), в інші сезони — 6, що гарантує індивідуальний підхід до потреб студентів. Крім того, школа працює без національних вихідних, а закривається лише на два тижні на різдвяні канікули в кінці року.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном