вища освіта канада шеріданSheridan College (Коледж Шерідан) — один з найкращих державних коледжів Онтаріо і Канади загалом (заснований у 1967 році), який особливо славиться у підготовці спеціалістів у сферах анімації, цифрових медіа та створення комп'ютерних ігор, прикладної кінематографії, бізнесу. З чотирма кампусами у районі Великого Торонто Greater Toronto Area), станом на 2015 рік Шерідан щорічно надає освіту приблизно 18 тис. студентам очної форми навчання, серед яких 3 тис. іноземних студентів з понад 70 країн світу.

освіта у коледжі в канадішерідан коледжвища освіта канада

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером Sheridan College в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до Sheridan College і навчання у коледжі, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Студенти і викладачі різних факультетів коледжу неодноразово беруть участь у дослідженнях і створенні новітніх технологій для малого і середнього бізнесу в рамках спеціальних фондових програм Агенції федерального економічного розвитку Південного Онтаріо (Federal Economic Development Agency for Sothern Ontario). У 2015 році Sheridan College увійшов у першу десятку коледжів Канади за розміром отриманих доходів від досліджень. Основним отримувачем даних доходів став Центр досліджень і навчання індустрії телезйомок (Screen Industry Research and Training Center). Коледж Шерідан має найбільшу Школу мистецтв в Канаді (Faculty of Animation, Arts and Design), найбільшу лабораторією 3D-друку в Північній Америці. На Міжнародному кінофестивалі у Торонто 2015 (Toronto International Film Festival) два фільми випускників Шерідан-коледжу було обрані до десятки найкращих студентських фільмів.

Навчальні програми

Вимоги до знань англійської, вартість навчання

Курси англійської мови при коледжі, умовне зарахування

Кампуси і можливості проживання

 

Навчальні програми

У коледжі навчаються на численних програмах рівня Bachelor degree (бакалавріату — 4 роки навчання), Diploma (диплому — 2 роки навчання) і Advanced Diploma (просунутого диплому — 3 роки навчання), Certificate (сертифікату — 1 рік навчання) і Post-graduate Certificate (післядипломного сертифікату — 1 рік навчання), зокрема на наступних факультетах:

  • як вступити до коледжу в КанадіAnimation, Arts and Design — Анімації, мистецтв та дизайну,35 навчальних програм: Game Design, Interaction Design, Illustration, TV and Film, Journalism, Theatre, Interior Design, Photography, Computer Animation, Make up for Media and Creative Arts, Visual Effects та ін. - акредитовані міжнародною Національною асоціацією шкіл мистецтва і дизайну (National Association of Schools of Art and Design, NASAD.
  • Applied Health and Community Studies — Прикладних медичних і громадських досліджень, 23 навчальні програми: Athletic Therapy, Pharmasy, Nursering, Vet Tech, Education, Social Services, Community Studies, Public Safety, Child and Youth Care, Emergency Management, Social Service worker та ін.
  • Applied Science and Technology — Науки й технологій, 33 навчальні програми: Applied Computer Science, Chemical Engineering Technology, Computer Programmer, Electrical Techniques, Interactive Media Management та ін.
  • Humanities and Social Science — Гуманітарних та соціальних наук. English Language Studies (ESL), General Art and Science: College profile, Health profile, University profie.
  • Pilon School of Business — Школа Бізнесу ім. Пілона, 20 навчальних програм: Marketing, Advertising, Human Resources Management, International Business, Tourism, Finansial Planning та ін.

Необхідні для вступу вимоги до володіння англійською мовою

  • Для бакалаврський програм: TOEFL iBT 88 (мінімальний бал 21 у кожній частині) або IELTS 6.5
  • Для дипломних і сертифікаційних програм: TOEFL iBT 80 (мінімальний бал 20 у кожній частині) або IELTS 6.0
  • Для післядипломних сертифікаційних програм: TOEFL iBT 88 (мінімальний бал 21 у кожній частині) або IELTS 6.5
  • Для програми підготовки фармацевтів Pharmacy Technician : TOEFL 91 або IELTS 6.5

Вартість навчання

Станом на 2015-16 навчальний рік, рік навчання (два семестри) у Sheridan College коштує для іноземних студентів 15,5-28 тис. кан. дол. Більше інформації про вартість навчання можна отримати тут.

Вивчення англійської мови при коледжі, умовне зарахування

Для тих студентів, рівень англійської яких поки що не відповідає вступним вимогам, або які хочуть навчатися для особистих потреб, але у справжній академічній атмосфері, коледж Шерідан має спеціальну програму вивчення англійської English Language Studies (ELS). Навчання проводиться на п'ятьох рівнях англійської, починаючи із базового (Foundation), завершуючи рівнем англійської для академічних цілей (English for Academic Purposes). Після успішної здачі тестів найвищого рівня, міжнародний студент може бути прийнятий на попередньо обрану академічну програму (через умовне зарахування) без додаткової здачі тестів TOEFL чи IELTS.

диплом бакалавра в канадівища освіта в Канаді

Кожен з п'яти рівнів навчання триває 7 тижнів.Почати навчатися можна у вересні, жовтні, січні, березні, травні і липні.

Вартість навчання на одному рівні програми English Language Studies у Шерідан-коледж (станом на 2015 рік) складає трохи більше 3 тис. кан. дол. Разом з медичною страховкою.

Кампуси коледжу Sheridan і варіанти проживання

Різні факультети і програми Коледжу Шерідан розподілені між чотирма кампусами, два з яких розміщені в м. Оуквіль (Oakville), один в м. Бремптон (Brampton) і ще один, найновіший, у м. Міссіссаґа (Mississauga). Усі кампуси знаходяться на відстані приблизно 15-30 км від Міжнародного аеропорту Торонто ім. Пірсона, а до центру Торонто — 30 хв. на авто або трохи більше години громадським транспортом.

На кампусах Sheridan College можна скористатися фітнес-центрами, басейном, хокейним катком, майданчиками для гри в баскетбол і волейбол; студенти займаються у клубі танців, клубі альпінізму та ін.. Проводяться заняття з пілатесу, йоги та фітнесу, а також, можна взяти участь у рекреаційних програмах (один безкоштовний квиток на тиждень з плавання та фігурного катання).

рівень бакалавра в Канадінавчальні програми в коледжах Канади

Devis Campus у "місті-квітці" Канади (через добре розвинену тепличну індустрію) Бремптоні — найбільший кампус коледжу. Тут навчається близько 8 тис. студентів на програмах бізнесу, інженерії, інформаційних технологій, гуманітарних наук, архітектури та ін.. Затишне місто Бремптон надає хороший вибір ресторанів і магазинів, вуличних ринків фермерів (Farmers' markets). Тут гармонійно поєднуються надбання культур 175 народностей. У Бремптоні приємно відпочивати і займатися спортом у мальовничих парках, на пляжах біля озер.

Найновіший кампус Hazel McCallin відкритий восени 2011 року у м. Міссіссаґа — домівка бізнес-школи коледжу Pilon School of Business. У 2014 році кампус почали розбудовувати, щоб вже у 2016 році прийняти тут студентів у нових класних кімнатах, комп'ютерних лабораторіях і мистецьких галереях. Місто Міссіссага простягається на берегах озера Онтаріо та є шостим за величиною містом Канади. Міссіссаґа — дуже зручне місто для багатьох активностей на свіжому повітрі завдяки наявності у ньому численних парків, алей, пляжів і пристаней. У місті популярні галереї мистецтв, також проводяться фестивалі.

Trafalgar Campus в Оувілі приймає понад 7,5 тис. студентів програм анімації і кінематографії, мистецтв і дизайну, музики й театру, ліберальних наук, бізнес-програм та ін. Тут, у сучасному навчальному центрі Skills Training Center на 450 місць, навчаються і проходять навчання на практиці студенти-майбутні електрики, сантехніки та спеціалісти зварювання.

Проживання іноземних студентів

проживання у резиденціїНавчаючись у Sheridan College, іноземні студенти можуть обрати між проживанням у сучасній резиденції коледжу та самостійним проживанням в орендованих апартаментах чи приймаючій сім'ї.

Дві резиденції знаходяться на кампусах в Бремптоні й Оуквілі й пропонують проживання у комфортних умебльованих апартаментах на дві кімнати з міні-кухнею і ванною. Кожна кімната розрахована на одну особу.

Вартість проживання протягом навчального року (вересень-квітень) у 2015-2016 р.р. у резиденції складає 6,6-7 тис. кан. дол. залежно від кампусу.