Розташування

Мовна школа Skylark, Мсіда, МальтаМовна школа Skylark School of English знаходиться в портовому місті Мсіда (Мзіда, Msida) на північно-східному узбережжі Мальти. Триповерхова будівля школи лежить у затишному тихому районі з численними кафе, ресторанами, супермаркетами, стадіонами і навчальними закладами; на відстані 5 хв. пішки від Університету Мальти (Malta University). Неподалік також знаходиться пристань для яхт (the Yacht Marine).

Оскільки школа розташувалася на перетині багатьох автобусних маршрутів Мальти, від неї зручно добиратися у будь-який куточок острова. Наприклад, відстань від школи до центру сусіднього міста Сліма (Sliema), найбільшої на Мальті торговельної і житлової зони, центру шопінгу та відпочинку, долається за 6 хв. на автомобілі. До відомого міста нічного життя і готелів Мальти, Сент-Джуліанс (St Julian's) — 8 хв. на автомобілі, до столиці Мальти Валета (Valetta) — 12 хв. відповідно.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

Мовна школа Skylark. Англійська на МальтіSkylark School of English (http://www.skylarkmalta.com) - молода і в той же час професійна мовна школа Мальти, яка пропонує широкий спектр курсів англійської мови — від загальної до спеціалізованої, у групах чи індивідуально. Skylark School of English акредитована Міністерством освіти, зайнятості та сім'ї Мальти (Ministry of Education, Employment and Family).

 

 

Курси англійської мови для дорослих Курси англійської мови для дорослих на Мальті

Студентські групи в мовній школі Skylark формуються відповідно до шести різних рівнів знання англійської мови (Beginning, Elementary, Lower Intermediate, Intermediate, Upper Intermediate, Advanced) за результатами вступних тестів. Мінімальний вік для навчання на курсах для дорослих — 16 років. Інтенсивні та напівінтенсивні курси загальної англійської мови, заняття ділової англійської мови викладаються у групах або індивідуально.

Максимальна кількість студентів у групі — 10 чоловік. На курсах бізнес-англійської — 5 чоловік. Уроки спеціалізованої англійської (англійська для туризму, медична англійська мова, англійська для юристів, англійська у сфері інформаційних технологій та інженерії, англійська для фінансів і маркетингу) проводяться індивідуально.

Студенти школи також готуються до Кембриджських екзаменів FCE, CAE, CPE та міжнародних тестів IELTS і TOEFL.

У Skylark підвищують кваліфікацію і вчителі англійської мови. Вони готуються до екзамену TELT (Test for English Language Teachers), здача якого необхідна для викладання англійської мови на Мальті, а також вчаться для отримання сертифікату TEFL (Teaching English as a Foreign Language).

Літній відпочинок для дітей на МальтіПрограми для дітей

Мовна школа Skylark організовує літні та зимові курси для дітей віком 13-17 років. Навчання проходить безпосередньо в школі та включає 20 уроків (15 год.) на тиждень. Проживання — в сім'ях у спільних кімнатах на двох з повноцінним харчуванням. Літні програми для дітей та підлітків охоплюють численні екскурсії та розважальні заходи.