Мовні школи в Іспанії

Ціни курсів іспанської мови в Іспанії — приклади

Про підготовчі курси до Selectividad в Іспанії

Вища освіта в Іспанії

Магістратура в Іспанії

Сімейне навчання в Іспанї

Літні мовні табори для дітей в Іспанії

навчання в іспанії гранада    королівство іспанія вища освіта    мовні курси в іспанії

Королівство Іспанія – це країна вічного сонця, тепла й позитиву. Країна, в культуру, історію, звичаї та кухню якої можна закохуватися знову і знову. І як не згадати, що мова Іспанії сповнена унікальною мелодійністю та пристрастю.

У сучасному світі вивчення іспанської мови набуло нового значення, оскільки володіння іспанською мовою — це не лише цікаво, а й дуже корисно і перспективно. Іспанська мова є однією з найбільш розповсюджених мов на всій планеті. Вона займає друге місце у світі за кількістю людей, які нею розмовляють (понад 495 млн.) та третє місце за поширеністю і використанням в мережі інтернет (згідно з дослідженнями Інституту Сервантеса за 2012 рік). Іспанська є однією з шести офіційних мов ООН, а також є офіційною мовою Європейського Союзу та Меркосуру (економічний союз держав у Південній Америці) та є державною мовою у понад 20 країнах світу (в Іспанії, Кубі, Перу, Аргентині, Мексиці, Домініканській Республіці, Гватемалі, Панамі, Перу та інших).

Освіта в Іспанії має свої особливості, оскільки вона поєднує багатовікові академічні традиції та сучасні динамічні навчальні програми, які є чудово адаптованими до усіх вимог сьогодення. (Найперший університет в Іспанії був започаткований ще у XIII ст. — це Університет Саламанки (Universidad de Salamanca), що разом з Болонським, Оксфордським та Сорбонною входить в четвірку найстаріших університетів Європи).

іспанська мова в іспанії мовні школиВ Іспанії є понад 40 державних та близько 10 приватних вищих навчальних закладів, які пропонують своїм абітурієнтам широкий вибір бакалаврських і магістерських програм. З 1996 по 2000 роки в системі освіти Іспанії активно проводилися реформи та вносилися зміни. Проте, вищу освіту вони майже не зачепили, оскільки кожен університет Іспанії і досі є повністю автономним і може вносити свої власні зміни (часом досить суттєві) в навчальні програми. Саме тому навчання у вишах Іспанії має суттєві відмінності від отримання вищої освіти, наприклад, в Україні.

Не варто й наголошувати на тому, що якщо Ви бажаєте вивчати іспанську мову чи підготуватися до складання мовного іспиту для отримання диплому DELE (Diplomas de Español como Lengua Extranjera — офіційний документ, який засвідчує ступінь компетенції та володіння іспанською мовою та видається Інститутом Сервантеса від імені Міністерства освіти і науки Іспанії), то кращого місця, ніж батьківщина цієї мови, годі й шукати. Для вивчення іспанської саме в Іспанії, Ви зможете обрати собі високоякісну мовну школу, яка відповідатиме усім найвибагливішим Вашим критеріям (починаючи від специфіки курсу й закінчуючи географічним розташуванням). Школи вивчення іспанської мови надають своїм студентам не просто можливість вивчити мову, а й повністю зануритися в культуру та звичаї Іспанії. З цією метою у мовних школах Іспанії можна обрати мовний курс, що включає в себе додатково заняття з сальси, фламенко, кулінарії, історії та літератури Іспанії тощо.

Серед переваг отримання освіти в Іспанії є перш за все її висока якість та визнання світовою спільнотою й провідними міжнародними компаніями іспанських дипломів. Якість доповнює ще й доступність такої освіти, адже коштує освіта в Іспанії значно менше, ніж в інших Європейських країнах, а за своєю якістю, їм не поступається.

навчання в барселоні мовні школиОтримання освіти в Іспанії чи просто вивчення іспанської мови допоможе Вам стати більш унікальним на ринку праці, що наразі перенасичений англомовними працівниками, і це — ще одна безперечна та досить вагома перевага навчання в Іспанії. Навчаючись в Іспанії, Ви не лише зможете здобути фах чи вивчити мову. Ви зможете власноруч дослідити багату культуру та, відомий на весь світ, палкий менталітет іспанців. Відчути їхню пристрасть до життя, навчання та роботи й пройнятися тим натхненням, з яким вони йдуть до своєї мети і втілюють свої мрії.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості навчання в Іспанії. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA