Курси англійської мови в Англії. Студенти мовної школи St Giles Eastbourne

Мовні школи St Giles International. ЛогоМережа мовних шкіл St Giles International в Англії навчає міжнародних студентів у п'яти центрах: в Брайтоні(St Giles Brighton), Істборні (St Giles Eastbourne) та Лондоні — центральний Лондон (St Giles London Central), Кембриджі (St Giles Cambridge) і Хайгейт (St Giles London Highgate).

Перша школа St Giles була заснована в Лондоні ще 1955 року. З того часу мережа St Giles International постійно розширює свою присутність не тільки в національних, але й у міжнародних масштабах. На сьогодні її центри представленні у Великобританії, США, Канаді та Бразилії. Усі школи St Giles International в Англії акредитовані British Council, яка контролює стандарти якості викладання у школах; школи є членами асоціації English UK. Більше про переваги членства шкіл в English UK можна почитати за посиланням.

Вивчення англійської в St Giles HighgateПрограми вивчення англійської мови у St Giles дуже гнучкі та різноманітні. В Англії це — курси загальної англійської мови 15, 20 і 28 уроків на тиждень; загальна англійська плюс ділова англійська, англійська для туризму чи англійська у сфері мистецтва та дизайну; англійська для початківців; канікулярні програми з екскурсіями; підготовка до тестів IELTS і TOEFL, Кембриджських екзаменів; курси підготовки до вступу у вищі навчальні заклади Великобританії; спеціалізовані платинові курси для менеджерів і спеціалістів; курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови; індивідуальні заняття; заняття по Скайпу та інші.

Тривалість уроку в мовних центрах St Giles International — 50 хв. Максимальна кількість студентів у групах: платинові курси — 5; курси загальної англійської та підготовки до тестів і екзаменів — 12, курси "Міжнародний семестр" — 14; літні програми для дітей і підлітків — 15.

Навчання в Англії в St GilesУсі мовні школи St Giles International знаходяться у дуже зручних і мальовничих місцях, зустрічають студентів у сучасних класних кімнатах, обладнаних найновішими навчальними засобами, у тому числі інтерактивними дошками. У розпорядженні студентів також мовні лабораторії з цифровим обладнанням, центри для самостійного навчання, кафе, книжкові магазини, надзвичайно комфортні кімнати для занять платинових курсів. На території кожної школи є безкоштовний Wi-Fi зв'язок.

У вільний від навчання час студенти шкіл відвідують різноманітні фестивалі та спортивні ігри, досліджують визначні місця не лише міст, де знаходяться школи, а й навколишні цікаві міста і селища (наприклад, університетські Оксфорд і Кембридж; Ліверпуль та Манчестер); їздять на екскурсії у Францію, Нідерланди, Бельгію і Німеччину.

St Giles Brighton

Вивчення англійської в Брайтоні, St Giles BrightonБрайтон — яскраве й активне курортне місто на південному узбережжі Англії, на території графства Східний Суссекс, з прекрасно розвиненою туристичною інфраструктурою. Мовна школа St Giles розмістилася в центрі міста, навпроти колишньої приморської резиденції британських королів Royal Pavillion, на відстані декількох хвилин пішки до пляжів, магазинів і бутиків, кафе й ресторанів.

Школа, з її 40 класними кімнатами та великим центром для індивідуального навчання з достатньою кількістю комп'ютерів, вміщає більше 500 студентів.

Мінімальний вік навчання на дорослих курсах — 16 років. Частка російськомовних студентів у школі — лише 3%.

St Giles Брайтон — для активних студентів, які ніколи не втікають від міської метушні, полюбляють пляжний спорт і нічне життя. Поїздка в Лондон займе близько 55 хвилин, тому навчаючись в Брайтоні, можна на повну відчути Англію — як через сам Брайтон, так і періодично відвідуючи столицю країни та інші міста.

St Giles Eastbourne

Вивчення англійської в ІстборніІстборн — ще одне курортне місто на південному узбережжі Великобританії, мальовниче і з багатою історією, популярне як серед туристів, так і серед жителів країни. Істборн набагато менший за розмірами, ніж Брайтон, із спокійною атмосферою, ідеальною для навчання. Місця проживання усіх типів розміщення від St Giles Істборн знаходяться на відстані ходи пішки до школи.

Елегантна будівля школи лежить неподалік від центру міста, поряд із зеленими насадженнями Western Lawns. Місткість мовного центру — 300 чоловік. Усі класи чудово обладнані. На подвір'ї школи розтягся басейн із підігрівом води.

Мовний центр в Істборні обирають ті студенти, які надають перевагу більш розміреному стилю життя, персональному підходу до їхніх потреба. Легко пристосуватися до Англії в St Giles Eastbourne тим, хто вперше їде на навчання за кордон, а особливо молодшим студентам-школярам. Мінімальний вік навчання в школі — 14 років. Частка російськомовних студентів — лише 4%.

St Giles London Central

Курси англійської в Лондоні. St Giles в АнгліїМовна школа St Giles в центрі Лондона — для тих, хто жити не може без насичених буднів мегаполіса, любить завжди бути в центрі світових подій і насолоджуватися атмосферою ділового життя. Школа займає розкішну історичну будівлю в серці фешенебельного жилого кварталу Лондона Bloomsbury навпроти площі Russell Square, 5 хв. пішки до знаменитого British Museum. У школі одночасно можуть навчатися більше 550 чоловік.

Особливістю школи London Central є те, що вона пропонує, крім проживання в сім'ях (45-60 хв. на громадському транспорті) і готелях, проживання у власних студентських резиденціях (круглий рік) — поряд із мовним центром чи на відстані ходи пішки.

Мінімальний вік навчання в школі — 16 років. Частка російськомовних студентів — 6%.

St Giles Cambridge

мовні курси в канаді

Порівняно нещодавно відкритий новий центр St Giles International Cambridge зручно для студентів розташувався у серці історичного Кембриджу, відомого на весь світ своєю університетською атмосферою та унікальною архітектурою. St Giles Cambridge розрахований максимум на 170 студентів віком від 16 років, для яких обладнані 12 класів з сучасним ремонтом, бібліотека і цифрова лінгвістична лабораторія, комп'ютерний клас з доступом до інтернету. На перерві або після занять студенти можуть перекусити у шкільному кафе, а в теплу пору року — відпочити у затишному саду, яким оточена школа.

St Giles London Highgate

Мовна школа в Лондоні. St Giles Лондон ХайгейтНа відміну від центрального Лондона, Хайгейт — околиця столиці на відстані 20 хв. у громадському транспорті на північ — пропонує розмірений ритм життя, ідеальний для сфокусованого навчання. Прекрасна транспортна розв'язка дозволяє швидко добратися до будь-якого куточка Лондона.

Класична будівля школи у фешенебельному Хайгейті потонула у зелені великого англійського парку (English garden). Її 23 класні кімнати можуть одночасно вмістити більше 300 студентів. У 2010 році у школі зробили ремонт їдальні та ще більше модернізували центр для самостійного навчання, в якому також збільшили кількість комп'ютерів.

Мінімальний вік навчання на дорослих курсах — 14 років. У школі навчається відносно дуже мало російськомовних студентів.

Концерти під відкритим небом у Kenwood Park, Kenwood Park Museum and Gallery, Muswell Hill Village, Alexandra Palace — одні з найулюбленіших місць Хайгейту студентів, де можна приємно і корисно відпочити після занять.