Мережа мовних шкіл St Giles International, Британія 

st giles england
 

  • Мова для вивчення: англійська
  • Місце розташування: Англія, м. Брайтон, м. Істборн, м. Лондон, м. Кембридж
  • Категорія мовних курсів: загальна англійська, англійська для початківців, академічна англійська, загальна англійська + ділова англійська, загальна англійська + академічні навички для навчання в університеті, курс Cекретні міста (англійська+екскурсії), англійська у сфері мистецтва та дизайну, підготовка до складання мовних іспитів IELTS, Cambridge Exam, спеціалізовані Платинові курси для менеджерів і спеціалістів, курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови, індивідуальні заняття та інші
  • Вікова категорія: від 16 років; від 14 років (Лондон-Хайгейт, Кембридж, Істборн)
  • Тривалість уроку: 50 хв.
  • Розмір груп: до 12 студентів, до 5 студентів на Платинових курсах
  • Акредитація: British Council (Британська Рада — міжнародна організація Сполученого Королівства, мета якої – розширення культурних відносин та розповсюдження освітніх можливостей), English UK (британська національна асоціація акредитованих центрів вивчення англійської мови)
  • Тип проживання: приймаючі сім'ї, студентські резиденції, готелі (на вимогу)

Місце розташування та матеріальна база

Усі мовні школи St Giles International знаходяться у дуже зручних і мальовничих місцях, зустрічають студентів у сучасних класних кімнатах, обладнаних найновішими навчальними засобами, у тому числі інтерактивними дошками. У розпорядженні студентів також мовні лабораторії з цифровим обладнанням, центри для самостійного навчання, кафе, книжкові магазини, надзвичайно комфортні кімнати для занять Платинових курсів, стилізовані під бізнес-центри

Мовна школа St Giles Brighton розмістилася в самісінькому центрі активного курортного міста, навпроти колишньої приморської резиденції британських королів Royal Pavillion, на відстані декількох хвилин пішки до пляжів, магазинів і бутиків, кафе й ресторанів. Школа, з її 33 класними кімнатами та великим центром для індивідуального навчання з достатньою кількістю комп'ютерів, вміщає більше 450 студентів.

St Giles Eastbourne — неймовірно затишний мовний центр у безпечному, курортному містечку Істборн на південному узбережжі Англії, зі спокійною атмосферою, ідеальною для сфокусованого навчання. Школа розташована за 10 хв пішки від центру містечка і пляжу; будівля школи оточена садом і має тераси для відпочинку та спілкування на свіжому повітрі.

Перевагою навчання у невеликому місті є пішохідна доступність до усіх типів проживання, які пропонуються школою (середній час в дорозі — 20-40 хв). Саме тому St Giles Eastbourne ідеально підійде для навчання тих, хто вперше їде на навчання за кордон, а особливо — молодшим студентам-школярам 14-15 років, яких школа радо приймає на навчання протягом року і навчає в окремих групах однолітків з різних куточків світу.

Школа St Giles London Central в центрі Лондона — для тих, хто жити не може без насичених буднів мегаполіса, любить завжди бути в центрі світових подій і насолоджуватися атмосферою ділового життя. Школа займає розкішну історичну будівлю в серці фешенебельного жилого кварталу Лондона Bloomsbury навпроти площі Russell Square, 5 хв. пішки до знаменитого British Museum.

У школі для комфортного навчання обладнано 56 сучасних класів, де одночасно можуть навчатися більше 700 студентів. У школі все продумано до дрібниць, зокрема, окремий поверх виділений під кімнати резиденції, а на даху будівлі обладнана затишній зелена тераса для комфортного відпочинку і спілкування студентів.

Студентам, які хотіли б навчатись в Лондоні, але подалі від метушні мегаполіса, ідеально підійде центр St Giles London Highgate. Класична будівля школи у фешенебельному Хайгейті (на відстані всього 20 хв. у громадському транспорті до центру міста) потонула у зелені величного англійського парку (English garden) з майданчиками для пікніка і активних ігор на свіжому повітрі. Її 25 нещодавно модернізованих класних кімнат з інтерактивними дошками можуть одночасно вмістити більше 300 студентів з різних куточків світу.

Наймолодший центр мережі St Giles Cambridge вкрив свої двері у 2018 році в історичній зоні університетського Кембриджу. Для комфортного навчання тут обладнані 12 невеликих, але чудово оснащених класів із сучасним ремонтом, що одночасно можуть прийняти до 170 студентів. Завдяки своїм невеликим розмірам St Giles Cambridge гарантує високий рівень уваги до потреб кожного студента, навіть абсолютних початківців у вивченні англійської, а безпечність і затишність міста дозволяє школі цілорічно приймати на навчання навіть наймолодших студентів від 14 років для навчання в окремих групах.

вчити англійську в англії

Унікальність шкіл

Щороку близько 10 000 студентів із понад 110 країн світу обирають центри St Giles International для вивчення англійської мови. І це не випадковість, адже 95% студентів, які навчались у школах мережі, задоволені своїм результатом і радять школу для навчання своїм друзям.

Своїм студентам St Giles International пропонує навчання за винятково якісними і перевіреними методиками, що ґрунтуються на 65-літньому досвіді викладання англійської для іноземних студентів. У центрі навчального процесу залишаються висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом викладання і вмінням знаходити підхід до кожного студента.

Школи в Істборні і Лондоні радо приймають на навчання студентів від 14 років протягом всього року. Деякі школи також проводить спеціалізовані курси, такі як англійська у сфері мистецтва та дизайну або академічні навички для навчання в університеті.

Усім зареєстрованим студентам St Giles International надає доступ до своєї спеціально розробленої онлайн-платформи вивчення англійської аж на 12 місяців.

Якісь навчальних програм St Giles International неодноразово була відзначена престижними нагородами, а з нагоди свого 60-ліття у 2015 році, мережа отримала престижну премію Queens Award for Enterprise in International Trade (Королівска нагорода для британського бізнесу та інших організацій, які досягли успіху в галузі міжнародної торгівлі, інновацій або сталого розвитку) від самої Королеви Великобританії.

Форма для запиту
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

 

Актуальні знижки на мовні курси за кордоном