Розташування

Будівля школи St GilesШкола займає чотири поверхи історичної будівлі, що переобладнана в сучасний бізнес-центр. Будівля розташована на знаменитій Market Street, що в перекладі означає "Ринкова вулиця". Ще з часів заснування Сан-Франциско, Market Street виконувала роль транзитної артерії міста. Сьогодні по ній проходять муніципальні автобуси, тролейбуси та місцеві трамвайчики, а під вулицею дворівневий тунель метро вміщує т. зв. легку залізницю (Muni Metro) та швидкісне метро (BART).

Market Street — місце торгівельних центрів, кафе і ресторанів Сан-Франциско. Майже поряд знаходяться район центральних магазинів, готелів і театрів Union Square (Площа Об'єднання) і такий незвичний для європейця китайський район міста — Chinatown. Від школи всього 7 хв. пішки до San-Francisco Museum of Modern Art – SFMOMA (Музей сучасного мистецтва Сан-Франциско) та півгодини пішки до популярних історичних пам'яток і місць відпочинку мешканців міста і туристів Fisherman's Wharf (Рибацька пристань) і Pier 39 (Причал 39). А тим, хто після занять захоче поїхати в одне з містечок Силіконової долини поїздом, на дорогу до залізничної станції Caltrain San Francisco (пішки) треба буде витратити 25 хв.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті. 

St. Giles International – мережа мовних шкіл в Англії, США і Канаді. Школа була заснована ще в 1955 році в Лондоні, а саме в Сан-Франциско відкрила своє перше міжнародне відділення у 1982 році.

Мовна школа St Giles в Нью-ЙоркуМовна школа St Giles New York City відкрила свої двері для перших студентів у березні 2011 року. Це вже друге відділення, після St Giles San Francisco, мережі шкіл St Giles International, у США.

St Giles у місті Нью-Йорк — ідеальне місце вивчення англійської мови для тих, хто прагне відчути ритм життя одного з провідних фінансових, торгових, культурних, освітніх та розважальних центрів світу. Піднятися на верхівку Статуї Свободи (Statue of Liberty), відвідати магазини, музеї і, звичайно, театри місця, де "схрещуються дороги світу" - Times Square, спробувати справжню китайську кухню в китайському містечку — Chinatown, і ще багато чого іншого можна зробити, поєднуючи відпочинок із захопливим навчанням у мовному середовищі з професійними викладачами і новими друзями з усього світу.Вивчення англійської мови в Нью-Йорку

Приміщення школи St Giles New York City розраховане на 450 студентів і має просторі навчальні кімнати, місця відпочинку, комп'ютерні класи з вільним доступом до Wi-Fi, бібліотеку, книжковий магазин. Після занять можна працювати над англійською самостійно, в Центрі самостійного доступу до навчальних матеріалів (Self-Access Center).

Мовні курси в Нью-ЙоркуМінімальний вік навчання на курсах для дорослих у школі — 16 років, без обмежень щодо рівня знань англійської студента.

У школі вчать мову від рівня Beginner до рівня Advanced Proficiency, бізнес-англійську й англійську для туризму, мистецтва та дизайну; готуються до здачі тестів TOEFL, IELTS, ISC, TOEIC, Cambridge FCE, CAE, CPE та Cambridge BEC. Нових студентів розподіляють в групи відповідних рівнів на основі результатів вступного тесту.  Заняття проводяться як групові (максимум 12 чоловік у групі), так і індивідуальні; як у будні дні, так і, за бажанням, на вихідних.  

Приймальня St Giles San Francisco

St. Giles San Francisco є членом Американської Асоціації інтенсивних програм з вивчення англійської мови, AAIEP (American Association of Intensive English Programs). Це означає, що курси школи відповідають високим стандартам Асоціації та інших державних організацій, які акредитують мовні програми в США. В Сан-Франциско, для студентів 16 років і старших, St. Giles пропонує курси загальної англійської мови та академічні (підготовка до вступу в коледж, університет, підготовка до здачі TOEFL), канікулярні програми (поєднання уроків і насичених екскурсійних заходів для дослідження Північної Каліфорнії), програми для кар'єри, спеціалізовані платинові програми в міні-групах, а також курси підвищення кваліфікації для вчителів англійської мови. Влітку працює мовний табір для студентів 12-16 років.

У будівлі школи знаходяться 37 навчальних кімнат, розраховані на 390 студентів. Студентські групи загальних програм (на відміну від спеціальних платинових програм) налічують 10-12 чоловік. В приміщенні школи є безкоштовний Wi-Fi, навчальний центр з 50 комп'ютерами, кафе і кімнати відпочинку.

Заняття в St Giles San FranciscoКур си загальної англійської мови діляться на 6 рівнів (Beginner – Elementary; Elementary – Pre-Intermediate; Pre-Intermediate – Intermediate; Intermediate – Upper-Intermediate; Upper-Intermediate – Advanced; Advanced – Proficiency). Нових студентів розподіляють в групи відповідних рівнів на основі результатів вступного тесту. 

Урок в St Giles San Francisco

Після кожних двох тижнів навчання викладач проводить індивідуальне інтерв'ю з кожним зі своїх студентів, щоб вислухати і врахувати їхні побажання щодо змісту навчальної програми, визначити рівень задоволення студентів від навчання і необхідність переведення кожного з них в іншу групу. 

Після занять студенти St. Giles San Francisco можуть працювати над англійською самостійно, в Центрі самостійного доступу до навчальних матеріалів (Self-Access Center), попередньо проконсультувавшись з викладачем, на чому саме їм варто сконцентрувати увагу в самоосвіті. 

Час після занять, в районі затоки Сан-Франциско, ні в якому разі не можна гаяти даремно: треба або вчитися, або насолоджуватися чарівними місцями Каліфорнії і сусідніх з нею штатів. Адміністрація школи St. Giles організовує поїздки та екскурсії на острів Алькатрас (Alcatraz Island), у Національний Парк Йосеміте (Yosemite National Park), Монтерей (Monterey), Саусаліто (Sausalito), Лос Анджелес і Голівуд (Los Angeles and Hollywood), на Озеро Тахо (Lake Tahoe), у місця вирощування винограду Долини Напа і Сономи (Napa Valley and Sonoma Wine Regions), а також у Діснейленд (Disneyland).