Літні програми для підлітків 10-17 років: кінематографія, акторська майстерність, м'юзикл, новинна журналістика, 3D-анімація, написання сценаріїв, фотографія, документалістика, дизайн ігор, графічний дизайн, від New York Film Academy в США — NYFA High School Program

летний лагень нью-йоркской киноакадемии

New York Film Academy (NYFA — Нью-Йоркська кіно-академія, з кампусами в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та Маямі) — це провідна приватна школа кінематографії США, університет, який навчає на бакалаврських і магістерських програмах, дворічних програмах рівня "ассоціата", однорічних програмах, організовує спеціалізовані короткі воркшопи. Основний принцип навчання в академії — це навчання через практику. Влітку NYFA запрошує на унікальні програми для підлітків 10-17 років у США, Європі і навіть Австралії.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером New York Film Academy в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в New York Film Academy, у тому числі на літні програми для підлітків, можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

У США NYFA проводить свої літні табори в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, на кампусі Гарвардського Університету в Кембриджі, на території розважального мега-комплексу Walt Disney World® Resort або в Маямі у Флориді. Кожен окремий табір має свою спеціалізацію.

Дати проведення таборів: середина червня - кінець серпня.

Табори від NYFA — це насичені тижні практичного навчання від професіоналів, багато практичних завдань, багато спілкування з однолітками з усього світу, чудова практика спеціалізованої англійської мови, екскурсії та поїздки. Табори також мають різну тривалість: чим триваліший табір, тим глибше вивчаються ті чи інші аспекти, діти створюють свої довші фільми.

кинорежисура, киноискусство для подростковFilmmaking Camp (Табір кіновиробництва, режисури) — табір для тих, хто хоче пов'язати своє життя з режисурою і кіномистецтвом чи просто спробувати свої сили і розвинути специфічні навички. Кожен учасник даного табору повністю контролює виробництво свого фільму: готує сценарій, знімає на камеру, контролює увесь процес, пробує себе в ролі актора, а також координує акторів свого міні-фільму, формує кінцевий фільм за допомогою спеціального програмного забезпечення. Кожного дня студенти і вивчають теорію, і практикуються зі справжніми камерами та обладнанням кіновиробництва.

Тривалість табору: 1, 3, 4 або 6 тижнів.

актерсткое мастерство для подростковActing Camp (Табір з акторської майстерності): підлітки-учасники даного табору вчаться технікам акторської майстерності на різних сценах — від театральної до гри на камеру для фільму, працюють над своїм голосом, рухами, жестами, виконують і знімаються на камеру з монологами, реалізацією готовий сценаріїв (скриптів), а також теоретично вивчають увесь процес виробництва фільмів і кінорежисури разом зі студентами таборів іншої спеціалізації.

Тривалість табору: 1, 3, 4 або 6 тижнів.

3D Animation (Табір з 3D-анімації): учасники даної програми, в інтенсивному практичному середовищі, вивчаються основи 3D-анімації, візуальних ефектів (VFX) та, залежно від тривалості програми, створюють один чи більше власних 3D-проектів. Учасники табору працюють з найсучаснішим програмним забезпеченням 3D Maya. Вони створюють оригінальні персонажі і середовища, застосовуючи також навички малювання, живопису, малювання олівцем і ліплення.


Тривалість табору: 2, 3, 4 або 12 тижнів.

Інші табори, в яких підлітки можуть повчитися влітку від NYFA — це Musical Theatre Camp — Музичного театру, Broadcast Journalism Camp — Журналістики для телебачення, Screenwriting Camp — Написання сценаріїв, Photography Camp — Фотографії, Documentary Camp — Документалістики, Game Design Camp — Дизайну комп'ютерних ігор, Graphic Design Camp — Графічного дизайну.

Вартість навчання в таборі (станом на 2019 р.) — від 2 275 дол. США за 2-тижневу програму.

Додатково оплачуються: проживання (різні варіанти залежно від місця проведення табору) і харчування, візовий збір (для тих, кому потрібна віза B2), послуги агенції, авіапереліт.

Відгук учасниці табору HD Filmmaking у Лос-Анджелесі

"Навчання надзвичайно сподобалося, адже окрім поліпшення англійської (спілкуванням зі native speakers та навчанням англійською), я навчилася багатьом речам, пов‘язаним із акторською майстерністю та режисурою, познайомилася із десятками нових друзів та маю тепер знайомих по всьому світу. Дуже сильно сподобалися викладачі, особливо викладач режисури. Вони ніколи нас не сварили, завжди сприяли праці та позитивному результату. Спокійно ставилися до іноземців та до їхнього рівня англійської мови.

Сто відсотково раджу відвідати цю школу, якщо дитина/підліток зацікавлений у кінематографії. Ця школа допоможе їй з‘ясувати, чи справді це є тим, чим вона хоче займатися, та чи зможе вона «варитися» у всьому цьому. А особисто я до сих пір згадую ті часи із усмішкою на обличчі та монтую у вільний час усілякі відео. Сподіваюся, життя ще зведе мене із цією сферою".

Дар'я

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості програм для дітей і підлітків за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA