Короткострокова літня програма навчання у середній школі в Британії для підлітків 13-17 років

Міжнародна компанія High Schools International (HSI), лідер у наданні якісних послуг розміщення дітей з різних країн світу у середніх школах Великої Британії, Ірландії, Канади та США з понад 25-літнім досвідом, запрошує взяти участь у короткостроковій програмі Short Term Immersion.

Програма розрахована на дітей і підлітків 13-17 років, які хотіли б спробувати власні сили у навчанні за вимогами британської освітньої системи та повчитися пліч-о-пліч з британськими однолітками. Основною метою програми є повноцінна інтеграція дітей в академічне та соціальне життя британських школярів.

Навчання проходить у приватній бординговій школі Avonbourne Academy для дітей 13-17 років, що у місті Борнмут (Bournemouth) на південному узбережжі Англії.

Під час навчання іноземні студенти весь час знаходяться під наглядом та опікою представників HSI: компанія забезпечує комплексні послуги з опікунства, допомагає школярам адаптуватися на новому місці та в новому середовищі, постійно перебуває на зв'язку з батьками, слідкує за академічною успішністю та здоров'ям учня.

У літній програмі беруть участь діти 13-17 років. Відповідно до вікової категорії, діти відвідують ті ж самі заняття, що й британські студенти, за типовим розкладом приватної бординогової школи:

 • діти 13-14 років відвідують заняття pre-GCSE — курсу підготовки до програми GCSE;
 • діти 15 років навчаються за британською програмою для середніх шкіл GCSE;
 • діти 16-17 років навчаються за британською програмою для старших середніх шкіл AS/A-level (залежно від точного віку та рівня академічної підготовки дитини).

Студенти програм pre-GCSE та GCSE вивчають до 10 різних предметів на тиждень. В програму входять обов'язкові предмети, такі як математика, англійська мова та література, природничі науки (біологія, фізика, хімія) та предмети на вибір: історія, географія, французька/ німецька/ іспанська мова, образотворче та театральне мистецтво, основи економіки та бізнесу, ІТ-технології тощо.

Старші студенти, які навчаються за програмою AS /A-level, зосереджуються на вивченні 3-4 предметів. Як правило, це — предмети, які найбільше цікаві студенту, і які пов'язані з його майбутньою спеціалізацією в університеті.

Всі предмети (окрім іноземних мов) викладаються винятково англійською мовою постійними викладачами школи. Проте, для того, щоб бути зарахованим на програму, дитині достатньо володіти англійською мовою на середньому рівні — щоб розуміти матеріал, виконувати завдання та брати участь у групових проектах. Інклюзивна методика та спілкування з носіям мови дозволяє дітям швидко покращити рівень англійської та водночас зрозуміти, чи подобається їм навчання у бординговій школі за кордоном загалом.

Щоб забезпечити комфортне пристосування до нових умов навчання за кожним іноземним студентом закріплюється британський учень, з яким вони разом навчаються у класі. Спілкування між британським "куратором" та іноземним студентом розпочинається ще до приїзду на навчання — шляхом електронного листування, Skype, соціальні медіа з метою знайомства та легшого включення в процес навчання в школі.

Після уроків діти залучаються до активностей на будь-який смак. При школі працює 3 типи студентських клубів, що об'єднують понад 30 гуртків за інтересами. Студент може обрати серед таких категорій як:

 • мистецтво (образотворче мистецтво, музика, співи, театральна майстерність, танці тощо);
 • академічне спрямування (гуртки з вивчення французька/ німецька/ іспанська мови та культури, математики, історії, економіки, майстерність публічних виступів, відпочинок та туризм тощо);
 • спорт (бадмінтон, баскетбол, гімнастика, настільний теніс, реґбі, футбол, водні види спорту, скелелазіння тощо).

Також організовуються спільні з британськими учнями вечірки, перегляд кінофільмів, гра в боулінг тощо.

Проживають студенти в приймаючих британських сім'ях, в кімнаті на одного або на двох (залежно від умов, які може запропонувати сім'я). Борнмут — невелике місто і тому більшість сімей проживають у пішій доступності до школи. У випадку, коли сім'я проживає відносно далеко від школи, діти користуються автобусом. В будні дні приймаючі сім'ї забезпечують дітей дворазовим харчуванням (сніданок і гаряча вечеря). Пообідати студенти можуть в шкільній їдальні; на вихідних обід забезпечується приймаючою сім'єю.

На вихідних діти можуть провести час з приймаючою сім'єю або приєднатися до екскурсії до Лондона, що організовується школою щосуботи (участь за бажання; за додаткову плату). В ході екскурсії студенти відвідують найвідоміші музеї та пам'ятки британської столиці, відпочивають у зелених парках та вивчають багато цікавих фактів про історію та розвиток столиці Британії.

Літня програма Short Term Immersion, 13-17 років
Вік, роки Опис програми (що включено) Тривалість програми Ціна, GBP
13-17
 • навчання за програмою британської середньої школи відповідно до віку дитини, пн-пт з 9-16 год. (6 уроків щодня);
 • користування підручниками і навчальними матеріалами;
 • проживання в приймаючих сім'ях, в кімнатах на одного або на двох, ванна ділиться з сім'єю;
 • харчування: сніданок і вечеря в приймаючій сім'ї в будні дні; триразове харчування у вихідні дні;
 • активності в шкільних клубах та спортивні заходи в другу половину дня;
 • вечірні активності (4 рази на тиждень);
 • трансфер з та до аеропорту London-Heathrow в день прильоту та відльоту

Додатково оплачуються:

 • обіди в шкільній їдальні в будні дні (3-4 ф.ст.);
 • проїзний квиток на автобус по Борнмуту (до 30 ф.ст. на тиждень);

2-3 тижні

16 червня - 13 липня 2019 р.

 

2 тижні — 1280 ф.ст.

3 тижні — 1800 ф.ст.

4 тижні — 2315 ф.ст.

 

Додатково оплачуються: візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження представником авіакомпанії за потреби, українська медична страховка, послуги агенції.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості програм для дітей і підлітків за кордоном. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA