Tamwood на Facebook: Facebook button

tamwood canadaМовні школи Tamwood Language Centres компанії Tamwood International College пропонують курси вивчення англійської мови для дітей і дорослих і знаходяться у найбільш культурно цікавих та активних місцях Канади. Для дорослих віком 17-80 років Tamwood International створила мовні центри у Ванкувері (Британська Колумбія), Торонто (Онтаріо) та Вістлері (курортне містечко у Британській Колумбії).

Tamwood Language Centres навчають студентів з різних країн світу ще з 1992 року. Професіоналізм викладачів шкіл та індивідуальний підхід до потреб кожного студента дозволили Tamwood International стати однією з найбільших і найуспішніших навчальних компаній в Канаді. Сьогодні Tamwood — одна з п'яти канадських мовних шкіл, прийнятих в IALC (the International Association of Language Centres), член Languages Canada, WYSE Work Abroad, ALTO (the Association of Language Travel Organizations) та інших професійних організацій. Tamwood International — серед 5-ки фіналістів престижної нагороди LTM Star Award у 2008, 2009, 2010 і 2011 роках. У 2018 році Tamwood Language Centres визнані найкращою школою викладання англійської в Північній Америці спеціальним голосуванням від профільного британського журналу Study Travel Magazine - STM Star English Language School - North America.

Підрозділ компанії GO International — визнаний партнер канадської урядової програми International Experience Canada, учасники якої можуть жити (подорожувати, навчатися) і працювати в Канаді протягом одного року.

англійська у Ванкувері. TamwoodЛюди різного віку (від 17 років для дорослих курсів) та різного рівня знання англійської (від zero beginner до high advanced) зможуть задовольнити свої потреби у вивченні мови в одній зі шкіл Tamwood, обравши для себе курси різного навантаження та тривалості (від 2 тижнів).вивчення англійської у торонто

Мовні центри Tamwood Ванкувер і Tamwood Торонто ідеально підійдуть тим, хто хоче відчути насичене, багатокультурне міське життя Канади, відвідувати фестивалі, концерти, вистави і виставки, займатися шопінгом. У той же час, Ванкувер має більш розмірений темп життя, ніж Торонто, і знаходиться неподалік від океану і гірських хребтів. Середній вік студентів мовних шкіл Tamwood Language Centres у Ванкувері та Торонто — 24 роки.

вивчення англійської вістлер tamwoodМовна школа Tamwood Вістлер — перш за все для тих, хто прагне поєднувати навчання із різноманітними видами спорту. Середній вік студентів школи у курортному містечку Вістлер — 22 роки, а розклад занять зазвичай складений таким чином, що навчання ведеться зранку і ввечері, щоб вдень можна було займатися спортом. Катання на квадроциклах, альпінізм, хайкінг і велоспорт, взимку — катання на лижах і сноубордах, катання на ковзанах, прогулянки на снігоступах, катання на снігоходах — далеко не повний перелік того, чим можна зайнятися між заняттями чи після них у Вістлері разом з іншими студентами Tamwood.

Усі школи вивчення англійської мови Tamwood розташовані в центральних районах міст, поряд з різноманітними кафе та ресторанами, торговими центрами, з прекрасною транспортною розв'язкою. Кожна школа має Wi-Fi інтернет-зв'язок, зручні кімнати для відпочинку та комп'ютерні класи.