autonomus university of madridАвтономний університет Мадриду (Universidad Autónoma de Madrid, UAM) — сучасний державний університет, заснований у 1968 році під час проведення урядом Іспанії освітніх реформ. Не дивлячись на досить молодий вік, університет має хорошу репутацію та відомий глибокою підготовкою студентів, яких, станом на 2014 рік, у ньому навчається майже 30 тис.

 

Рейтинги Автономного університету Мадриду

Факультети

Кампус університету

study law in spain uam spain вища освіта іспанія

Рейтинги Автономного університету Мадриду

UAM — один з найкращих вищих навчальних закладів Іспанії. Рейтингова агенція університетів Іспанії U-Ranking у 2014 році помістила Автономний університет Мадриду на 6-те місце у списку найкращих вишів Іспанії. У світових рейтингах ВНЗ університет входить до 200 найкращих. Так, за результатами міжнародного рейтингу QS World University Ranking, у 2015 році університет посів 186 місце серед найкращих ВНЗ світу.

Програми університету, умови вступу та вартість навчання

Universidad Autónoma de Madrid готує спеціалістів рівня бакалавр, магістр та доктор. Серед академічних програм університету, найсильнішими є програми підготовки юристів. Автономний університет Мадриду вважається найсильнішим вишем Іспанії саме у підготовці фахівців з права.

Високий рівень викладання права в університеті підтверджує рейтинг QS World University Ranking, згідно з яким у 2015 році університет зайняв 51 місце  у списку ВНЗ, де найкраще викладають саме юриспруденцію. Факультети природничого спрямування UAM зайняли 103 місце серед найкращих у світі.

Автономний університет Мадриду має 7 факультетів:

 вища освіта медициа іспанія університети іспанії навчання в іспанії ІТ

  • Факультет наук (Facultad de Ciencias);
  • Факультет економічних наук та підприємництва (Facultad de Ciencias Económicas y Empresariales);
  • Факультет права (Facultad de Derecho);
  • Факультет філософії та літератури (Facultad de Filosofía y Letras);
  • Факультет підготовки викладацького складу та освіти (Facultad de Formación de Profesorado y Educación);
  • Медичний факультет (Facultad de Medicina);
  • Факультет психології (Facultad de Psicología).

Крім вищевказаних факультетів, студентів точних наук та спеціальностей ІТ навчають у Вищій політехнічній школі (Escuela Politécnica Superior) університету.

Кампус університету

кампус UAMГоловний кампус університету знаходиться в місті Кантобланко (Cantoblanko), за 15 км від Мадриду. Саме тут розташовані будівлі усіх факультетів, крім Медичного факультету. Студенти Медичного факультету університету навчаються в Госпіталі університету Ла Паз (Hospital Universitario La Paz), що на півночі Мадриду.

Основний кампус Universidad Autónoma de Madrid містить адміністративний центр, бібліотеки, кафетерії, парк і два музеї: Музей мінералогії (Museo de Mineralogía) та Музей вищої політехнічної школи (Museo de la Escuela Politécnica Superior).