Форма для запиту

Зацікавив навчальний заклад? Залишіть запит, і ми вам перетелефонуємо.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

вступить в университет манитобыUniversity of Manitoba (U of M) — Манітобський університет (Університет Манітоби), м. Вінніпег, провінція Манітоба — це державний університет, один з найперших, заснованих у Канаді (у 1877 році). Університет і зараз залишається найбільшим у південно-західному регіоні та на 17-му місці за величиною у Канаді.

Станом на 2018 рік в університеті навчається близько 30 тис. студентів, зайнято 8,7 тис. співробітників, а також налічується 190 тис. випускників. Близько 13% студентів — іноземці із 104 країн.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером University of Manitoba в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу та навчання в University of Manitoba, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

Університет Манітоби пропонує дуже широкий спектр програм: понад 130 спеціальностей для студентів бакалавріату та 80 спеціальностей для студентів магістратури та аспірантури. Згідно зі світовим рейтингом університетів QS Top Universities 2018-2019 року, даний університет входить до 100 найкращих університетів світу у галузі сільського господарства, топ-150 у галузі фармацевтики і медицини топ-300 найкращих університетів у підготовці фахівців у галузі освіти.

        вища освіта в манітобі   іміграція манітоба

Програми навчання

Вимоги до рівня англійської, початок і вартість навчання

Підготовчі програми англійської мови, умовне зарахування

Проживання іноземних студентів

University of Manitoba є дуже потужним науково-дослідницьким центром. Передові факультети та студенти беруть участь у дослідженнях в галузі інфекційних хвороб, історії Канади, сільського господарства, інфраструктури, охорони здоров'я, полярних дослідженнях та багатьох інших. Манітобський університет щороку робить набагато більше досліджень, ніж будь-який інший університет у регіоні, крім того входить у групу U15 провідних дослідницьких університетів Канади (U15 Group of Canadian Research Universities). Вони отримують 79% фінансування досліджень в Канаді, є власниками 85% технологічних ліцензій і 81% патентів усіх університетів країни.

Програми навчання в університеті

Манітобський університет пропонує як бакалаврські (4 роки навчання), так і магістерські (1-2 роки навчання) та докторські програми. Частина програм має компонент практики Co-Op. Більше, ніж 100 навчальних програм об'єднані у наступні факультети:

 • School of Applied Technology (Школа прикладних технологій): програми з індустріального дизайну, інженерні, електротехнічні, логістичні програми.
 • Faculty of Agricultural and Food Sciences (Факультет сільського господарства та харчових технологій): програми з агроекології, агробізнесу, харчових технологій та економіки сільського господарства для студентів магістратури.
 • Faculty of Architecture (Факультет архітектури): програми з архітектури, інтер'єру та ландшафтного дизайну, урбанізму.
 • School of Art (Школа мистецтва): програми з прикладного мистецтва та історії мистецтв.
 • Faculty of Arts (Факультет гуманітарних дисциплін): програми з країнознавства (у т.ч. програма вивчення канадсько-української культурної спадщини), криміналістики, гендерних студій, релігієзнавства, дослідження періоду Середньовіччя та Новітнього часу.
 • Asper School of Business (Школа бізнесу ім. Аспера): програми з комерції, адміністративного менеджменту, фінансів.
 • Faculty of Education (Факутет освіти): бакалаврська програма вимагає наявності диплому бакалавра у будь-якій галузі та готує вчителів для дітей молодшого, середнього та старшого шкільного віку. Пост-бакалаврська програма дозволяє підвищити кваліфікацію досвідченим викладачам.
 • Faculty of Engineering (Факультет інженерії): програми з біосистемної, будівельної, комп'ютерної, електричної, механічної інженерії, а також із біомедична інженерії (лише магістратура).
 • Clayton H. Riddell Faculty of Environment, Earth, and Resources (Факультет наук про землю, довкілля та природокористування): програми з екології, географії, геології та геофізики, управління природокористуванням (лише магістратура).
   
 • Rady Faculty of Health Sciences (Факультет наук про здоров'я ім. Ернеста Раді) представлений наступними коледжами:
 • Dr. Gerald Niznick College of Dentistry (Коледж стоматології ім. доктора Джеральда Нізника): програми для бакалаврату - зі стоматології, гігієни порожнини рота; для магістратури - програми з оральної біології, хірургічної стоматології, ортопедичної стоматології та стоматології дитячого віку, пародонтології, зубного протезування.
 • College of Nursing (Коледж медсестринської справи): програми із медсестринської справи,куди приймають також іноземних студентів
 • College of Pharmacy (Коледж фармацевтики): програми з фармацевтики.
 • College of Rehabilitation Sciences (Коледж наук із реабілітації): програми для бакалавріату із респіраторної реабілітації, для магістратури програми із ерготерапії і фізичної реабілітації.
 • Max Rady College of Medicine (Медичний коледж ім. Макса Раді): програми з медицини.
 • Faculty of Kinesiology and Recreation Management(Факультет кінезіології та менеджменту рекреації): програми з кінезіології, атлетичної терапії, фізичного виховання, менеджменту рекреаційних послуг та розвитку громади.
   
 • Faculty of Law (Факультет права): програми з права.
 • Desautels Faculty of Music (Факультет музики): програми з гри на духових інструмента,фортеп'яно, гітарі, ударних,струнних, хорове та інструментальне диригування.
 • Faculty of Science (Факультет природничих наук): програми з біологічних наук,біохімії, біотехнології,генетики, мікробіології, комп'ютерних наук, математики, фізики та астрономії, статистики,психології.
 • Faculty of Social Work (Факультет соціальної роботи): віддалені, контактні та польові програми із соціальної роботи.

university of Manitoba programs

Вимоги до рівня англійської, початок і вартість навчання

Для прямого зарахування на програми бакалавріату потрібно володіти англійською на рівні TOEFL 80 або IELTS 6.5, чи вище. Для програм магістратури — TOEFL 86 (із мінімальною кількістю балів у кожній частині 20) або IELTS 6.5, чи вище.

Вартість навчання у University of Manitoba — 14,5-20 тис. кан. дол., залежно від програми навчання і ступеня.

Навчання в Університеті Манітоби розпочинається в основному в осінньому семестрі, зокрема у вересні, на який прийом документів закінчується у березні. Рідше програма може розпочинатися із зимового семестру (у січні), коли прийом документів закінчується у жовтні.

Підготовчі програми англійської мови

Університет Манітоби пропонує два види програм англійської: інтенсивний курс вивчення англійської (Intensive English Program — IEP) та інтенсивний курс академічної англійської (Intensive Academic English Program — IAEP).

IEP, з початком навчання кожного місяця, — для всіх, хто хоче покращити англійську на різних рівнях — від початкового до просунутого.

Тут для покращення навичок говоріння проводять розмовні клуби та організовують додаткові соціальні заходи, у тому числі волонтерство.

Курс триває мінімум 2 місяці, 26 год. навчання на тиждень. За умови успішного проходження курсу, слухачі отримують сертифікат загальної компетенції у англійській мові (CGCE).

Вартість курсу становить 1250 кан. дол. на місяць + реєстраційний збір 300 кан. дол.

Intensive Academic English Program (IAEP) — це спеціальна програма для тих абітурієнтів Манітобського університету, яким для вступу не вистачає знань англійської. Міжнародні студенти можуть отримати умовне зарахування на ступеневі програми та покращити англійську до рівня прийняття в університет саме на програмі IEAP. Понад 80% студентів даного курсу успішно її завершили та продовжили своє навчання в університеті на обраних ступеневих програмах.

Початок курсу: січень, травень і вересень. Має 5 рівнів. Кожен рівень складається із 24 аудиторних годин на тиждень і триває 15 тижнів, включно з канікулами (1 тиждень). У групі в середньому 12 студентів.

Для того, щоб навчатися на програмі Intensive Academic English Program, студенти мають бути не молодше 17 років та мати щонайменше середній рівень володіння англійською мовою. Також студент може розпочати програму одразу з 5-го рівня за наявності одного із сертифікатів: IELTS (мінімальний бал 5.5 ), TOEFL (мінімум 16 у кожній секції та 70 у сумі).

Вартість за навчання на програмі IAEP (станом на 2018 рік): 4300 кан. дол. + реєстраційний збір 175 кан. дол. одноразово.

высшее образование манитоба    иммиграция манитоба

Можливості проживання іноземних студентів

University of Manitoba пропонує проживання у 4-х гуртожитках, оснащених телевізорами та DVD-плеєрами, пральнями; зі швидкісним інтернетом. У гуртожитках є окреме приміщення для навчання, місце для зберігання багажу та особистих речей, паркінг, фітнес-зали. Кімнати — на одну чи двох осіб, мають всі необхідні меблі. Лише один із гуртожитків надає кухню для самостійного приготування їжі, у інших обов'язковим є придбання абонементу на харчування.

Вартість проживання в гуртожитку із вересня по квітень (станом на 2018 рік): 7 044-13 215 кан.дол. залежно від гуртожитку та типу кімнати.

За необхідності можна сплатити лише за один семестр (проживання з вересня по грудень або із січня по квітень): 3 552-6 630 кан.дол. залежно від гуртожитку та типу кімнати.

Представники університету також допомагають з організацією проживання в приймаючих сім'ях, в кімнаті на одного з триразовим харчуванням. Вартість проживання в сім'ї — 750 кан. дол. За місяць + реєстраційний і адміністративний збори разом 400 кан. дол. одноразово.