University of Saskatchewan

навчання в канаді саскачеванUniversity of Saskatchewan — Університет Саскачевану (Саскачеванський університет) — один з найкращих у Канаді державних дослідницьких університетів, заснований ще у 1907 році. Величезний кампус університету розмістився на мальовничих берегах р. Південний Саскачеван у м. Саскатун — одному з економічно найсильніших міст провінції Саскачеван.

Університет славиться перш за все академічним успіхом своїх програм навчання вищої освіти — дипломних, сертифікаційних, програмам бакалавріату, магістратури та докторантури; красою та продуманістю свого кампусу, а також індивідуальним підходом до потреб кожного свого студента.

Освітня агенція Вивчай! є офіційним представником і партнером University of Saskatchewan та його мовного центру в Україні.

Більш детальну консультацію з питань вступу до University of Saskatchewan і навчання в університеті, а також здобуття вищої освіти в Канаді можна отримати в офісі агенції Вивчай!, за телефонами 044 362 73 63, 097 258 59 39, 050 012 96 03, 063 601 90 30 або по скайпу (vyvchay).

 

Деякі факти про університет у цифрах

Програми навчання

Мовний центр Університету Саскачевану

Кампус університету

Можливості проживання іноземних студентів

 

Деякі факти про університет у цифрах:

 • університет саскачевану вища освіта в канадіблизько 24 900 іноземних студентів з понад 130 країн світу навчається в університеті станом на 2018-19 навчальний рік;
 • близько 150 різних сфер навчання;
 • 13 міждисциплінарні коледжі, 3 школи рівня магістратури та докторантури, 6 незалежних афілійованих коледжів;
 • близько 130 студентських спільнот і клубів;
 • 2 театральні групи;
 • 7 мистецьких галерей і музеїв;
 • 6 музичних ансамблів;
 • 2 хори.

Програми навчання

Університет Саскачевану має наступні коледжі з бакалаврськими програмами, програмами рівня диплому та сертифікату:

 • Коледж сільського господарства та біоресурсів
 • Коледж гуманітарних і природничих наук
 • Коледж освіти
 • Школа бізнесу Едварда
 • Коледж інженерії і машинобудування
 • Коледж кінезіології
 • Юридичний коледж
 • Медичний коледж
 • Коледж сестринської справи
 • Коледж фармації і дієтології
 • Школа питань захисту та раціонального використання навколишнього середовища
 • Коледж ветеринарної медицини

Крім бакалаврських програм, магістерські та аспірантські програми доступні у близько 80 академічних сферах.

освіта за кордоном канада саскачеван

Мовний центр при Саскачеванському університеті

Мовний центр університету пропонує дуже якісні академічні програми вивчення англійської, які перш за все готують студентів до навчання у вищих навчальних закладах Канади, в тому числі в Університеті Саскачевану.

Навчатися у мовному центрі університету можна з ціллю підвищити свій рівень англійської загалом, а також з ціллю подальшого навчання на одній з програм вищої освіти University of Saskatchewan. Мовні програми також включають елемент культурної адаптації до життя у Канаді.

Пропонується 2 види програм для підготовки до навчання в Саскачеванському університеті: U-Bridge та U-Prep. Обидві програми допоможуть досягнути рівня, необхідного для вступу в університет та підготують до успішного навчання в університеті.

U-Bridge

Програма складається із 2-х рівнів (U-Bridge 1 та U-Bridge 2) і включає мовний та академічний елемент. На заняттях з англійської як іноземної студенти вчаться вести конспекти, давати презентації, писати есе, читати наукові статті, працювати у групах. Також студентам пропонується один із академічних предметів антропологія, комерція на рівні 1, соціологія на рівні 2.

Вимоги до вступу:

 • на 1-ий рівень програми студент повинен мати сертифікат IELTS 5.5 (з оцінкою мін. 5.5 у кожній з секцій) або TOEFL iBT 74 (з оцінкою мін. 16 у кожній з секцій).
 • на 2-ий рівень програми студент повинен мати сертифікат IELTS 6.0 (з оцінкою не нижче 5.5 у кожній з секцій) або TOEFL iBT 78 (з оцінкою не нижче 18 у кожній з секцій).

Програма ділиться на 3 семестри: зимовий, весняний, осінній, кожен з яких триває 12 тижнів.

Вартість навчання за 1 семестр становить 10 тис. кан. дол.

U-Prep

Дана програма підходить для тих, кому потрібно більше підготовки до вступу в університет, або ж для тих, хто не відповідає вимогам вступу на програму U-Bridge. На заняттях студенти розвиватимуть навички говоріння, слухання,читання, письма, працюючи у групах,даючи презентації, виконуючи письмові завдання. Програма також має декілька рівнів: підготовча англійська, U-Prep 1, U-Prep 2.

Вимоги до вступу:

 • для програми " підготовча англійська": мінімальний вік 17,5 років, базові знання англійської.
 • для U-Prep 1 на 1-ий рівень програми студент повинен мати сертифікат IELTS 5.5 (з оцінкою мін. 5.5 у кожній з секцій) або TOEFL iBT 74 (з оцінкою мін. 16 у кожній з секцій).
 • для U-Prep 2 на 2-ий рівень програми студент повинен мати сертифікат IELTS 6.0 (з оцінкою не нижче 5.5 у кожній з секцій) або TOEFL iBT 78 (з оцінкою не нижче 18 у кожній з секцій).

Програма ділиться на 4 семестри: зимовий, весняний, літній, осінній, кожен з яких триває 10 тижнів.

Вартість навчання за 1 семестр становить 4,2 тис. кан. дол.

Кампус University of Saskatchewan

університет саскачевану освіта в канадіКампус університету — серед найкрасивіших та найбільш продуманих і комфортних у Канаді.

Саме на території University of Saskatchewan стоїть монумент геніальній українській поетесі та письменниці, громадській діячці Лесі Українці.

Особливо найперші будівлі та більшість будівель кампусу були збудовані з місцевого вапняку сірого кольору, що з часом став одним з найбільш впізнаваних зовнішніх ознак університету. Кампус побудовано так, що основні будівлі розмістилися навколо зеленої території (the Bowl) і з'єднанні тунелями та прохідними закритими містками, що особливо зручно взимку.

University of Saskatchewan має величезний комплекс фізичних активностей, поєднаний з Коледжем кінезіології. На території комплексу знаходяться три просторі спортивні зали, баскетбольні та волейбольні корти, тенісні корти (під відкритим небом) та для гри у бадмінтон, бігові доріжки під дахом, басейни, фітнес-центри, стіна для альпінізму, танцювальна студія, льодова арена, клініка спортивної медицини та багато іншого.

На кампусі студенти користуються декількома бібліотеками з багатющими навчальними ресурсами, одна з них є також на території Мовного центру.

Можливості проживання іноземних студентів

саскачаван англійська в канадіПід час навчання у мовному центрі при університеті, більшість студентів проживає у сім'ї, які намагаються підібрати відповідно до основних вимог студента та з проживанням у місцях з хорошим транспортним забезпеченням. Проживання у канадській сім'ї передбачає окрему кімнату та триразове харчування (ланч пакується у школу).

Після закінчення першого семестру у мовному центрі (у деяких виняткових випадках з перших днів навчання), а також при навчанні на університетській програмі, можна проживати в одній з резиденцій університету.