university of warwick ukUniversity of Warwick (Університет Уорвік) — один із найкращих державних науково-дослідницьких університетів Великобританії; незмінно у топ-10 національних і міжнародних рейтингів британських вишів. University of Warwick — яскравий приклад динамічного навчального закладу, який постійно розвивається. Університет вперше відкрив свої двері у 1965 році всього для 450 студентів, тоді як зараз нараховує більше 25 тис. з понад 120 країн світу. Університет, що входить до престижної Russell Group (група взаємодії 24-х найбільш престижних державних дослідницьких університетів Британії), приваблює студентів високою якістю освітніх програм, насиченим соціальним життям і великими кар'єрними перспективами.

university of warwick британіяUniversity of Warwick у цифрах (станом на 2016 рік):

 • територія основного кампусу університету складає понад 290 га;
 • 4 факультети, 32 кафедри і понад 150 програм рівня бакалавра і магістра;
 • бюджет університету у 2014-2015 рр. склав понад 512 млн. ф.ст., з них — 100 млн. на здійснення науково-дослідницької роботи і гранти;
 • понад 25 тис. студентів, 30% з яких — іноземці;
 • викладацький склад налічує майже 5 тис. викладачів;
 • понад 50 спеціалізованих наукових центрів і лабораторій.

Рейтинги університету

 • University of Warwick — єдиний університет Британії (окрім Оксфорда і Кембриджа), який не опускався нижче 10-го місця згідно з британськими рейтингами видань The Guardian (The Complete University Guide) і The Times. У 2016-2017 роках університет займає 9-у і 7-у сходинки даних рейтингів відповідно.
 • У рейтингові найкращих університетів світу QS Top Universities 2016-2017 University of Warwick зайняв престижне 51-е місце.
 • Міжнародний рейтинг Times Higher Education World University Rankings 2016-2017 надав університетові 82-е місце з 200 серед найкращих університетів світу.
 • Світовий лідер молодих університетів (до 50 років з дати заснування), що найшвидше розвиваються, згідно з рейтингом The Times Higher Education (THE) 2015.
 • Національний рейтинг 2014 Research Excellence Framework (REF) віддав University of Warwick 7-е місце серед 154 університетів Британії за потенціал наукових досліджень, 87% з яких тримали рейтинг "світового значення", а 19 кафедр вишу увійшли до списку найкращих в країні за результативністю навчання.

топ університети британіївступ британський університет

Факультети і програми University of Warwick

В University of Warwick навчають на програмах бакалавріату, магістратури і докторантури.

Університет має наступні основні факультети:

 • Факультет мистецтв (Faculty of Arts): відділення історії (антична класика і стародавня історія; історії і філософія; історія і соціологія, історія і політологія); відділення історії мистецтв; відділення англійської літератури і письменницької майстерності; відділення американістики; відділення кінематографу і телебачення; школа сучасних мов і культур (School of Modern Languages and Cultures): відділення прикладної лінгвістики, культури і комунікацій (французька, німецька, італійська, іспанська, португальська, російська, китайська, японська, арабська мови); школа театральної майстерності.
 • Медичний факультет (Faculty of Medicine): школа біологічних наук і фармацевтики; відділення біохімії і мікробіології.
 • Науково-технічний факультет (Faculty of Science): відділення комп'ютерних технологій (комп'ютерні науки і технології; інженерія комп'ютерних систем; управління комп'ютерними системами; математика і статистика; математика і бізнес); відділення інженерії (цивільна інженерія; автомобілебудування; електроніка; механіка; роботехніка; управління в сфері інженерії); відділення фізики (фізика; фізика і математика; фізика і бізнес); відділення MORSE (математика, операційний аналіз, статистика і економіка).
 • Факультет соціальних наук (Faculty of Social Sciences): відділення філософії (філософія і античні цивілізації; філософія і психологія; філософія і література); відділення філософії, політичних і економічних наук; відділення політичних наук і міжнародних відносин; відділення психології; відділення соціології і кількісних методів обчислення; відділення статистики і управління системами даних; школа права (англо-саксонське право, європейське право, право і соціологія, право і бізнес).

вища освіта в британіїнавчатися в британському університеті

Окреме місце в структурі університету займає Warwick Business School, заснована ще у 1967 році. В свій час Warwick Business School стала однією з перших спеціалізованих шкіл бізнес-напрямку в світі. Це — унікальна за потенціалом бізнес-школа, адже 80% досліджень в сфері бізнесу, що виконуються викладачами і студентами, отримують оцінку досліджень "світового значення". У 2016 році школа посіла 20-е місце в світі і 1-е в Британії у рейтингу видання The Economist — Which MBA?. У Warwick Business School можна навчатися на бакалаврських, магістерських, дослідницьких докторських і MBA-програмах за наступними напрямками: менеджмент, міжнародний менеджмент, бухгалтерський облік і фінанси, міжнародний бізнес, економіка, економіка і індустріальні організації тощо.

Також університет має підготовчий факультет, на якому міжнародні студенти, освітній рівень яких не дозволяє напряму вступати на програми бакалавріату, можуть пройти програму Fondation Year за напрямками Бізнес і економіка; Математика і економіка; Соціальні науки; Право; Природничі науки і інженерія.

Навчальний рік в University of Warwick триває з кінця вересня до липня і складається з трьох триместрів. Тривалість навчання на бакалаврських програмах — 3-4 роки; на магістерських — 1-2 роки; програмах докторантури — 3-4 роки.

Кінцевий термін для подачі документів на бакалаврські програми — середина січня (через систему UCAS); на магістерські програми — середина травня.

university of warwick вступ

Вимоги до вступу для українських студентів:

Бакалаврські програми:

 • Атестат про повну середню освіту з середнім балом не нижче 9;
 • Успішне проходження річної підготовчої програми Foundation Year;
 • Підтвердження рівня англійської мови IELTS UKVI 6.0-7.0, TOEFL IBT 87-105.

Для тих, хто успішно закінчив програму англійської середньої школи, проходження програми Foundation не потрібне. До таких вступників вимоги наступні:

 • Закінчення програми A-Level з оцінками AAA і вище, деякі програми вимагають проходження 4-х предметів на A Level;
 • Програма IB Diploma із загальною кількістю балів не менше 36-38, а також певними предметами на поглибленому рівні (в залежності від спеціальності).

Магістерські програми:

 • диплом бакалавра українського або іноземного університету з середнім балом 4.5 і вище (залежно від спеціальності);
 • Підтвердження рівня англійської мови IELTS 6.5-8.0, TOEFL IBT 92-113.

Вартість навчання (станом на 2016 рік):

 • бакалаврські програми: 16-21 тис. ф.ст. на рік; програми школи медицини — 19,5-33,8 тис. ф.ст. на рік залежно від року навчання;
 • магістерські програми: 15-22 тис. ф.ст. на рік.

Матеріальна база університету

Основний кампус University of Warwick зручно розташувався на просторах передмістя Ковентрі (центральна Англія, поруч з м. Бірмінгем). Це — справжнє "місто в місті", де є все необхідне для навчання і проживання. Аудиторії в у давно і нещодавно побудованих навчальних корпусах обладнані новітьою навчальною технікою. У 2016 році університет інвестував понад 20 млн. ф.ст. в оновлення інфраструктури навчальних корпусів для підвищення комфортності й ефективності навчання студентів і праці персоналу.

Студенти магістерських програм University of Warwick мають доступ до ряду унікальних спеціалізованих дослідницьких центрів, серед яких:

 • National Automotive Innovation Centre, побудований спільно з інвестиціями Jaguar Land Rover і Tata Motors, сприяє розробці новітніх технологій в сфері автомобілебудування, зокрема у сфері розробки палива нового покоління, не шкідливого для навколишнього середовища;
 • Warwick Arts Centre — мультифункціональний мистецький простір, який слугує одночасно місцем навчання студентів (музика, театральне мистецтво, танці, кінематограф, образотворче мистецтво) і місцем проведення різноманітних культурних заходів і концертів;
 • студенти медичної школи університету мають можливості отримувати практичні знання і проходити інтернатуру у повноцінному міському госпіталі University Hospital Coventry, побудованому у 2006 році відповідно до новітніх вимог і стандартів у сфері медицини;
 • Warwick Horticulture Research International Research & Conference Centre — спеціалізований центр в сфері сільського господарства і рослинництва, досліджень хвороб, безпеки харчування і збереження навколишнього середовища.

освіта за кордоном університетвища освіта британія

Також на кампусі є сучасна бібліотека з понад 1,5 млн. примірників навчальної літератури і мульти-медійний навчальний центр, доступний майже цілодобово.

Студенти мають повний доступ до спортивної бази університету: критий спорткомплекс з окремими студіями для різних видів спорту, поля для активних ігор на свіжому повітрі, басейн. Всього на кампусі доступні заняття з понад 65 видів спорту, серед яких кожен знайде щось цікаве. Саме студентське містечко оточене мальовничим парком з озерами, де зручно відпочивати або займатися спортом. Тут є власні супермаркети, магазинчики і кафе, відділення банків, салони краси тощо.

Проживання під час навчання

Для проживання студентів на кампусі облаштовані 11 резиденцій, які можуть розмістити до 80% всіх студентів університету. Студенти проживають в кімнатах різного типу залежно від умов конкретного блоку резиденцій. Доступні кімнати на 1-3 студентів, як з власною ванною, так і зі зручностями на поверсі; кожна резиденція має спільні кухні для самостійного приготування їжі студентами. Середній термін оренди кімнати в резиденції — 39 тижнів. Вартість проживання залежно від типу резиденції коливається від 2,5 до 6,5 тис ф.ст. на рік.

Альтернативою резиденції є проживання в окремій квартирі в місті неподалік від кампусу або оренда кімнати в приймаючій британській сім'ї.