Вища освіта в США

Вступ і навчання в ком'юниті-коледжі США Community Colleges USA

Курси англійської для дорослих в США — приклади цін

Підготовка до TOEFL в мовних школах США

Мовні школи в США

Літні табори для дітей в США

Зимова програма для дітей в США

Навчання і проживання у сім'ї вчителя у США

Навчання в США. Сан-Дієго, Сан-Франциско, Бостон, Нью-Йорк. Вивчай!

Сполучені Штати Америки (USA, the US) — одна з найбільших і найбагатших, а також найбільш диверсифікованих і цікавих країн світу, де змішалися різні культури, традиції і релігії, акумулювалися великі наукові, культурні, освітні та спортивні досягнення; де потужні мегаполіси, які ніколи не сплять, фінансові, торговельні та промислові центри гармонійно поєдналися з просторами недоторканної природи неземної краси.

Високий рівень розвитку країни та її неординарність щороку приваблюють сюди тисячі туристів, студентів і мігрантів з усіх куточків світу. В США приїжджають значно покращити знання англійської мови на різноманітних мовних курсах; здобути вищу освіту, яка вже десятки років підряд доводить своє лідерство на світовому ринку освітніх послуг; отримати унікальний досвід роботи; і просто розширити межі свого кругозору, набути цінні контакти, наповнитися енергією креативу, свободи нових ідей і підприємництва. Навчання у мовних школах — один з найпопулярніших способів відвідування Штатів. Адже навчаючись на короткостроковій чи довгостроковій програмі вивчення англійської мови, можна не просто здобути цінні знання, а ще й відвідати безліч цікавих туристичних місць, зануритися у мовне і культурне середовище, вивчити особливості побуту американців.

Серед найпопулярніших міст вивчення англійської мови в США — Нью-Йорк, Бостон, Маямі (і Флорида загалом), Лос-Анджелес, Санта-Моніка, Сан-Франциско, Сан-Дієго (Каліфорнія загалом, а також зокрема Силіконова долина).

На мовних курсах в Америці навчаються як на студентській візі F-1 (18 год. занять на тиждень і більше), так і на гостьовій візі B1/B2 (до 18 год. на тиждень). Найпоширенішими є курси загальної англійської мови, за ними — курси підготовки до тесту TOEFL і ділової англійської мови. Під час літніх і зимових канікул мовні школи в США організовують курси вивчення англійської мови у поєднанні зі справжніми екскурсіями.

Для здобуття вищої освіти в США, іноземні студенти вибирають між державними і приватними дворічними та чотирирічними коледжами, а також університетами, навчаючись на програмах undergraduate і postgraduate відповідно. Система вищої освіти в Штатах приваблює іноземців своєю гнучкістю, різноманітністю та високою якістю.

Більшість мовних шкіл пропонує програми підготовки до вступу в університети тривалістю 0,5-2 роки — University Foundation Programs. Деякі мовні центри мають особливі угоди одночасного зарахування у вищі навчальні заклади США, що часто звільняють студентів від здачі тесту TOEFL або передбачають альтернативний тест англійської мови у школі. Навчаючись на Foundation Programs, студенти готуються до TOEFL, вивчають особливості американської системи викладання і культури, відвідують спеціальні лекції, вчаться писати есе, мотиваційні листи та правильно складати інші навчальні роботи.

Для тих, хто планує вступ на програми MBA, школи проводять Pre-MBA Foundation Programs. На таких програмах основна увага приділяється підготовці до тестів GMAT і GRE, а також діловій англійській мові.

Форма для запиту

Ми з радістю відповімо на всі ваші запитання, у тому числі стосовно особливостей та вартості навчання в США. Щоб надіслати нам запит, ви можете скористатися даною формою, і ми зв'яжемося з вами протягом наступних 24 год.

Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Це поле обов'язкове.
Text to Identify Refresh CAPTCHA Refresh CAPTCHA

Основні факти про США

  • Форма правління: федеративна конституційна республіка.
  • Столиця: Вашингтон (Washington D. C.).
  • Найбільше місто: Нью-Йорк.
  • Національна мова: англійська.
  • Грошова одиниця: американський долар (USD).
  • Дорожній рух: правосторонній.
  • Наявні усі види транспорту.
  • Кількість штатів: 50 і федеративний округ Колумбія.
  • Часові пояси: від UTC -5 до UTC -10.
  • Електрична напруга: 120 В, 60 Гц.