VGC на Facebook: Facebook button

Курси аглійської мови в КанадіМовна школа VGC International College — серед лідерів мовних коледжів Канади, перш за все з фокусом на вивченні академічної англійської для навчання в університетах і коледжах.

вивчення англійської канадаЗаснована у 2003 році, школа розпочала свою роботу саме з підготовки до тестів англійської мови IELTS та TOEFL. Протягом усіх років свого існування VGC незмінно підтримує високі стандарти навчання та особливої турботи про своїх студентів. Учителі школи також мають значний досвід викладання за межами Канади; більшість має ступінь магістра або вищий, частина команди VGC є дипломованими фахівцями із найбільш знаною та популярною викладацькою кваліфікацією Кембриджського університету  DELTA — Diploma in Teaching English to Speakers of Other Languages.

vgc англійська ванкуверVGC навчає студентів різних рівнів знань англійської, починаючи від початкового до просунутого, у тому числі для вступу до університету. Школа акредитована спеціальними освітніми організаціями Languages Canada та British Columbia EQA (Education Quality Assurance), що підтверджує високу якість її освітніх послуг.

Мінімальний вік для навчання у VGC — 16. Максимальна кількість студентів у класах — 14, проте в середньому в групах навчаються 10 чоловік. Невеликі розміри груп дозволяють приділити достатньо персональної уваги потребам кожного студента.

Школа пропонує свою унікально розроблену програму навчання Global English, що складається з 8-ми рівнів — від Intro Level до — Upper Advanced. Зазвичай найперший рівень триває місяць, усі інші — два місяці, проте якщо студент наполегливий і прогресує у навчанні швидше, його переводять на наступний рівень відповідно до його успіхів у навчанні.

Три рівні інтенсивності навчання дозволяють вибрати кількість бажаних занять на тиждень (Core — 28, Plus — 36 або Prime — 42 уроки на тиждень).

підготовка до айлс ванкувер канадаОсновними типами програм у школі є загальна англійська, підготовка до складання тестів IELTS та TOEFL, курс підготовки до університету (University Preparation). Додатково до основних занять (починаючи від певного рівня знань) можна брати післяобідні, націлені на розвиток певних навичок мови — як Plus-заняття.

Цікавим унікальним курсом у VGC є Project Plus, коли студенти у групах готують реальні проекти, потім їх презентують або навіть знімають на камеру.

Інтенсивність навчання Prime передбачає перш за все курс Canadian Social Interactions, учасники якого мають ще більше можливостей вчитися правильно спілкуватися, вести переговори, висловлювати свою думку тощо, проте відповідно до традицій та очікувань від спілкування у канадській соціо-культурі.

підготовка до вступу в університут канадаПрограма підготовки до університету University Preparation — найкращий вибір для тих, хто планує навчатися у коледжі чи університеті Канади або США, у тому числі в одному з партнерів VGC (програма розрахована на студентів з рівнем англійської від upper-intermediate — вище середнього). На заняттях програми велика увага приділяється розвиткові навичок читання, писання, граматики, а також і вмінню критично сприймати та аналізувати інформацію, презентувати її, доказувати свою точку зору та підтримувати її фактами й спостереженнями, писати есе та короткі звіти — всьому тому, що так необхідне для успішного навчання у вищому навчальному закладі.

Спеціальний курс ділової мови Business English Certificate Program надає необхідну базу бізнес-англійської для тих хто веде власний міжнародний бізнес чи працює у корпоративній сфері. Курс поділений на 4 тематичні частини, кожна з яких триває 4 тижні. Студент може пройти курс повністю або покращити англійську саме у сфері, найбільш для нього ключовій.

курси англійської в канадіШкола VGC займає три поверхи частини історичної будівлі у старовинному районі центра Ванкувера. Будівля збережена у відмінному стані, всередині наявна сучасна матеріальна база для навчання. 21 зручний клас, дві зони для відпочинку й спілкування студентів, де можна також перекусити; безкоштовний доступ до комп'ютерів та інтернету; зручний вхід, розрахований і для інвалідних візків; також холодильник і мікрохвильові печі для користування студентів — усе це про VGC.

На відстані всього 5 хв. пішки від школи знаходиться безліч ресторанів і кафе, парки для відпочинку, бібліотеки, магазини на будь-який смак. Студенти також можуть швидко й зручно добратися до величезного міського парку Stanley Park — для прогулянок, катання на велосипедах, перегляду фільмів на величезному екрані влітку, організації пікніка.

Відгуки студентів про навчання у мовній школі VGC Language School (англійською мовою) можна переглянути за посиланням.