Вища освіта КанадіVancouver Island University (VIU), на мальовничому острові Ванкувер у провінції Британська Колумбія, — це один з найкращих університетів країни і провінції, відомий у Канаді своїми програмами у сферах бізнесу й адміністрування, соціальних наук, освіти, медичного обслуговування, технологій і прикладних мистецтв, своїми MBA-програмами. Тут навчається понад 16 тис. студентів, серед яких 1,8 тис. іноземних (станом на 2016 рік).

післядипломна освіта в Канаді університет на острові Ванкувер рівень бакалавра в КанадіНавчальні напрями та спеціалізації

Вимоги до англійської для вступу

Вартість навчання

Курси англійської мови при університеті

Програма MBA

Місце знаходження університету

Варіанти проживання для іноземних студентів

Навчальні програми та спеціалізації

Vancouver Island University пропонує навчання за багатьма напрямками рівня Master (магістратури — від 14 місяців до 2,5 років, залежно від програми), Bachelor (бакалавріату — 4 роки), Diploma (1-2 роки залежно від програми); Advanced Diploma, Post-Degree Diploma, Graduate Diploma (післядипломна освіта — 1-2 роки залежно від програми), Certificate (сертифікату — 12-42 тижні залежно від програми), зокрема на таких факультетах:

 • програма стоматології в КанадіArt, Design and Performing Art — Мистецтво, дизайн і театральне мистецтво: графічний дизайн, образотворче мистецтво, музика, театр та ін.
 • Arts and Humanities — Гуманітарні науки: письменницька майстерність, антропологія, кримінологія, історія, фізичне виховання, філософія, психологія, соціологія, географія, процес глобалізації та ін.
 • Business and Management — Бізнес і менеджмент: менеджмент туризму, гостинність, бізнес-адміністрування, спортивний і рекреаційний менеджмент, криміналістичний облік і розслідування та ін.
 • Education – Освіта: управління освітою, освіта й процес глобалізації та ін.
 • First Nations — Перші нації: суспільне життя перших націй, опіка над дітьми та ін.
 • Health — Система охорони здоров'я: методологія догляду за хворими, стоматологічна гігієна та ін.
 • Human Services — Соціальне забезпечення: опіка над дітьми та молоддю, соціальна робота, допомога людям з особливими потребами та ін.
 • Science and Technology — Наука й технології: рибальство й аквакультура, лісові ресурси, біологія, психологія, хімія, наука про землю, математика, фізика, інформаційні технології, інформатика та ін.
 • Trades and Applied Technologies — Ремесла й прикладні спеціальності: теслярські роботи, будування алюмінієвих човнів, кулінарія, перукарське мистецтво, обслуговування мотоциклів і морських суден, зварювання та ін.

Вимоги до знань англійськї мови для вступу

Для зарахування на всі, крім магістерських, програми Vancouver Island University необхідно володіти англійською мовою на такому рівні:

 • IELTS 6.0 (не нижче 5.5 в кожній частині)
 • TOEFL iBT 80 (не нижче 19 в кожній частині)
 • CAEL 60
 • Cambridge Certificate of Proficiency in English (мінімум "B")
 • Cambridge Certificate of Advanced English (мінімум "B")
 • Language Proficiency Index (LPI) 4 бали чи вище

Для зарахування на магістерські програми:

 • IELTS 6.5 (не нижче 6.0 в кожній частині)
 • TOEFL iBT 88 (не нижче 20 у кожній частині)
 • CAEL 70

Вартість навчання

програма захисту природних ресурсів в КанадіВартість навчання залежить від конкретної програми. Станом на 2016-17 навчальний рік, на програмах рівня Bachelor, Diploma й Certificate — від 14 тис. кан. дол. на рік, рівня Advanced Diploma, Post-Degree Diploma, Graduate Diploma — 14-17,5 тис. кан. дол. на рік, й програмах рівня Master — 21 тис. кан. дол. за програму (два роки). Підручники оплачуються додатково.

Детальну інформацію щодо вартості навчання можна отримати тут.

Курси англійської мови при університеті

Якщо рівень володіння англійською мовою студента не відповідає вступним вимогам, він може пройти підготовчу програму з англійської мови (English Academic Preparation (AP)) п'яти рівнів. Після завершення найвищого, п'ятого, рівня програми AP іноземний студент може бути прийнятим на академічну програму. У 2016-17 навчальному році вартість одного рівня програми AP (14 тижнів) коштує 4,9 тис. кан. дол. Заняття починаються в січні, лютому, липні й серпні.

Програма MBA

VIU має сильні,MBA-програми, які давно стали популярними серед місцевих та іноземних студентів завдяки поєднанню теорії і практики у навчальному процесі.

MBA в КанадіНавчатися можна як на розробленій власне VIU MBA-програмі Master of Business Administration з можливістю спеціалізації у фінансах або маркетингові, так і на cпільній з University of Hertfordshire (Великобританія) унікальній програмі з подвійним ступенем — в бізнес-адмініструванні та міжнародному менеджменті, Master of Business Administration/Master of Science in International Management (MBA/MscIM). Програми тривають 14-18 місяців, а для отримання подвійного ступеня потрібно виконати прикладний бізнес-проект протягом 4-х місяців.

Для зарахування на MBA-програму не обов'язково мати попередню освіту у сфері менеджменту. Подавати документи можуть і студенти з освітою в інших сферах, спочатку пройшовши програму підготовки до MBA/MScIM (MBA Foundation Program), тривалістю 8 тижнів. Зі описом, структурою програми та датами початку навчання можна ознайомитися тут.

Вартість навчання на програмі MBA/MScIM у 2016-17 навчальному році: підготовча програма — 4,85 тис. кан. дол., основна програма — 31,5 тис. кан. дол. за програму. Підручники оплачуються окремо.

Місце знаходження університету й активнсті на кампусі

Головний і найбільший кампус університету знаходиться в м. Нанаймо (Nanaino) на о. Ванкувер, регіональні кампуси — в містах Дункан (Duncan) на о. Ванкувер, Пауер Рівер (Power River) між островом і материковою частиною і в Парквіль Кволікум (Parkville Qualicum) на о. Ванкувер.

Головний кампус в Нанаймо має різноманітну матеріальну базу для заняття спортом, постановок театральних вистав; тут є кафетерії, художня галерея, різноманітні дослідницькі центри.

Варіанти проживання для іноземних студентів

Міжнародний студент може мешкати в приймаючій сім'ї з триразовим харчуванням на добу (Homestay) або із самостійним забезпеченням себе продуктами і самостійним приготуванням їжі (Peerstay). Спеціальна служба університету допомагає студенту із пошуком приймаючої сім'ї. Вартість проживання у приймаючій сім'ї у 2016-17 навчальному ріці — 780 кан. дол/ місяць (із харчуванням) і 450 кан. дол./місяць (без харчування).

міжнародні студенти в КанадіІнший варіант приживання — це студентська резиденція на головному кампусі університету, з різними типами кімнат: традиційна одномісна із ванною кімнатою на двох студентів (traditional single) й спільною кухнею і вітальнею на поверсі у три-поверхових будівлях Arbutus і Alder Houses; схожий тип одномісного і двомісного проживання із такими ж умовами (modern single і modern double) в апартаментах або таунхаусах. Із описом будинків резиденції університету можна ознайомитися тут.

Вартість проживання в резиденції у 2016-17 навчальному ріці: одномісне проживання — 2,8-3 тис. кан. дол. за семестр, двомісне проживання — 1,8 тис. кан. дол. на семестри.