Зимові мовні програми в США

Місто Школи Дати заїздів Вік Типи програм Вартість за 2 тижні, USD
Сан-Дієго CISL 5,12,19 січня 2020 р. 13-17 Школа, проживання в сім'ї  2800
Сан-Франциско CISL 5,12 січня 2020 р. 13-17 Школа, проживання в студентській резиденції від 3100
Нью-Йорк Rennert 5 січня - 1 лютого 2020 р. 13-17 Школа, проживання в готелі від 3740  

 

На які шкільні канікули ваші діти чекають з найбільшим нетерпінням? Легко здогадатися, що після літніх на другому місці у списку стоять зимові канікули. Ще до початку зими, діти мріють про новорічні подарунки, пишуть і відсилають листи із замовленнями Святому Миколаєві в Україну, а чи Дідові Морозові і Санта-Клаусові в Лапландію. 

ПІДІБРАТИ ПРОГРАМУ НАВЧАННЯ

 


Зимова програма CISL, Сан-Дієго, 13-17 років

CISL (Converse International School of Languages) — професійна приватна мовна школа, яка вже понад 45 років навчає англійській дітей і дорослих у двох своїх центрах на західному узбережжі США (штат Каліфорнія) — у динамічному Сан-Франциско і вічно сонячному Сан-Дієго. У Converse особливо уважно ставляться до потреб кожного студента і гарантують індивідуальний підхід завдяки невеликим групам і серйозному підходу до складання навчальних програм.

Взимку активні підлітки 13-17 років можуть обрати між програмою з проживанням в приймаючих сім'ях (Сан-Дієго) і з проживанням в резиденції (Сан-Франциско).

В першу половину дня обидва центри навчають підлітків на курсах загальної англійської в багатонаціональних групах (максимальна гарантована кількість студентів в групі — 8). Інтенсивність занять — 20 уроків на тиждень. Заняття проводяться за комунікативною методикою, що дозволяє швидко подолати мовний бар'єр та покращити рівень мови. Окрім виконання стандартних мовних вправ, діти залучаються до виконання різноманітних проектів, воркшопів і презентацій.

У Сан-Франциско діти до насиченої програми активностей, серед яких: відвідування музеїв, волонтерство, шопінг, катання на ковзанах та прогулянки містом. У суботу організовується екскурсія на цілий день (королівський парк розваг, музей Волта Діснея тощо). У неділю діти мають вільний день, який можуть проводити з приймаючою сім'єю або друзями.

У Сан-Дієго після обіду на дітей чекають екскурсії до визначних місць і музеїв, заняття спортом, боулінг культурні заходи, феєрверки на пляжі тощо. В суботу організовується екскурсія на цілий день. В неділю — вільний день з приймаючою сім'єю.

Назва програми Опис програми
San Diego Homestay Program
 • навчання 20 занять на тиждень, усі навчальні матеріали, сертифікат учасника програми; в групі — до 8 студентів;
 • проживання в приймаючій сім'ї, в кімнаті на двох; ванна ділиться з сім'єю;
 • дворазове харчування — сніданок і повноцінно приготована вечеря (14 прийомів їжі на тиждень);
 • обідати діти можуть в кафе поблизу школи (за окрему плату); також можна купувати продукти в супермаркеті поблизу школи;
 • післяобідні активності (екскурсії, спортивні заходи) 5 днів на тиждень; 
 • 1 екскурсійний тур на повний день на тиждень;
 • проїзний на автобус по місту;  
 • Wi-Fi в школі та сім'ї;
 • трансфер з та до аеропорту Сан-Дієго для рейсів, що прилітають і відлітають між 9:00 — 21:30 (в інший час — за додаткову плату).
San Fracisco Residential Program
 • навчання 21 заняття (17 годин 55 хв.) на тиждень, в групі — до 5 студентів.
 • Всі підручники та інші навчальні матеріали
 • проживання в резиденції готельного типу, в кімнаті на двох — трьох студентів; ванна спільна на 2 кімнати;
 • дворазове харчування — сніданок і повноцінно приготована вечеря з понеділка по суботу та бранч у неділю (13 прийомів їжі на тиждень); пообідати можна у кафе в місті або купити їжу в супермаркеті.
 • післяобідні активності (екскурсії, спортивні заходи) 5 днів на тиждень;
 • 1 екскурсійний тур на повний день на тиждень;
 • весь проїзд
 • Wi-Fi в школі та готелі.

 

Вартість програм
Назва програми Дата прибуття Дата початку програми Загальна ціна в дол. США
San-Diego Homestay Program 5/12/19 січня 6/13/20 січня

2 тижні - 2800

3 тижні - 3995

San Francisco Residential Program 5/12 січня 6/13 січня

2 тижні - 3100

3 тижні - 4300

 

Додатково оплачуються: візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження дитини під час перельоту представником авіакомпанії (в більшості авіакомпаній обов'язкова до 16 років; вартість залежить від авіакомпанії), трансфер з і до аеропорту, послуги агенції "Вивчай!" з організації поїздки.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

 

Зимова програма для підлітків, Rennert International, 13-17 років

Rennert International — відома мовна школа, заснована ще у 1973 році, яка має два центри в США — в Маямі та Нью-Йорку. Вже багато років поспіль Rennert пропонує програми для підлітків 13-17 років, як влітку, так і взимку і є чудовою можливість поєднати вивчення англійської мови з насиченою програмою активностей. 

В першу половину дня учасники програми вивчають англійську в багатонаціональних класах (у групах до 15 студентів). Інтенсивність занять — 20 уроків на тиждень. З них — 10 занять загальної англійської мови і ще 10 — заняття орієнтовані на дослідження цікавих для підлітків тем, наприклад,"Еволюція медіа", "Їжа і культура Нью-Йорку", "Мода", "Народження хіп-хопу". Заняття проводяться за комунікативною методикою, яка спрямована на подолання мовного бар'єру шляхом виконання різноманітних мовних вправ, рольових ігор, роботи в міні-групах над цікавими проектами.

Післяобідня програма активностей нікому не дозволить сумувати. Серед доступних розваг: можливість відвідати всесвітньо відомі 5-ту Авеню і Рокфеллер Центр, Статую Свободи, Бруклінський міст, музей мистецтва "Метрополітен", шопінг у кварталі Сохо, насолодитися чудовим видом із даху хмарочоса Емпайр-Стейт-Білдінг, відвідати Вашингтон тощо. За бажанням можна додати заняття танцями у школі танців Бродвею (двічі на тиждень по 90 хв.; вартість — 125 дол./тиждень).

Щодня діти також залучені до вечірньої програмі активностей. Це можуть бути дискотеки, квести, похід в боулінг, перегляд кінофільмів тощо.

Діти проживають у невеличкому готелі в центрі міста, на відстані 10-15 хв. транспортом від школи (діти їздять до школи громадським транспортом у супроводі представників табору).

 
Вік, роки Опис програми (що включено) Тривалість, дати програми Ціна в в дол. США
13-17
 • навчання 20 занять на тиждень (10 занять загальної англійської + 10 занять на вибір студента різної тематики (тривалість одного заняття — 45 хвилин); усі навчальні матеріали, сертифікат учасника програми;
 • проживання в готелі, у кімнаті на 4 студентів, всі кімнати з окремою ванною;
 • триразове харчування в будні дні; на вихідних — пізній сніданок і вечеря;
 • 1 екскурсійний тур на цілий день на тиждень;
 • післяобідні активності 5 днів на тиждень (локальні екскурсійні тури або спортивні активності);
 • Wi-Fi в школі та готелі;
 • цілодобовий нагляд за дітьми;
 • проїзний на метро та всі переїзди під час екскурсії

2-4 тижнів

5 січня 2020 року - 1 лютого 2020 року.


2 тижні - 3740;

3 тижні - 5200; 
4 тижні - 6800

 

Додатково оплачуються: візовий збір, авіапереліт, послуга супроводження дитини під час перельоту представником авіакомпанії (в більшості авіакомпаній обов'язкова до 16 років; вартість залежить від авіакомпанії), трансфер з і до аеропорту, послуги агенції "Вивчай!" з організації поїздки.

ЗАПИСАТИСЯ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ