Розташування

Мовна школа Zoni Маямі-БічМовна школа Zoni Miami Beach розташувалася на Collins Ave, яка простягається паралельно до Ocen Ave, в історичному районі Art Deco Historic District, поряд із South Beach. В декількох хвилинах ходи пішки від школи можна знайти затишні кафе й ресторани, різноманітні магазини, не кажучи вже про одні з найкращих в США пляжів.

10 хв. пішки до Flamingo Park з його тенісними кортами, баскетбольними майданчиками, басейнами, та іншими спортивними й рекреаційними спеціально обладнаними місцями.

До даунтауна (центру) Маямі 12 хв. на автомобілі або близько години на громадському транспорті.

Від аеропорту Маямі до школи 18 хв. на таксі.

Місце розташування школи дивіться нижче на карті.

 

Мовна школа ZoniМовна школа Zoni Miami Beach (Флорида) (мережі Zoni Language Centers), http://www.zoni.com/english/miami, входить в міжнародну мережу шкіл Zoni, засновану в 1991 році. Мовні центри Zoni для іноземних студентів знаходяться ще в Нью-Йорку та Ванкувері (Канада). Усі мовні школи Zoni — члени AAIEP; Zoni Маямі-Біч — акредитована організаціями ACCET (Accrediting Council for Continuing Education and Training) та University of Cambridge як центр здачі Кембриджських екзаменів.

У 2011 році Zoni Language Centers увійшла до списку найкращих мережевих мовних шкіл світу за версією профільного журналу Study Travel Magazine - LTM Star Chain School Shortlisted.  

Студенти мовної школи Zoni в Маямі-БічZoni Mаямі-Біч пропонує понад 20 видів курсів вивчення англійської мови для студентів різних рівнів знань — від Beginner до Advanced Academic. Це і курси загальної та ділової англійської мови, заняття над вимовою і креативним написанням, і курси з підготовки до TOEFL та IELTS, і кури підготовки для отримання Cambridge First Centificate (FCE, CAE).

В Zoni Miami Beach можна навчатися як на студентській візі F-1, так і на гостьовій B1/B2. Мінімальний вік для навчання на дорослих курсах — 16 років.

Маямі-Біч — всесвітньо відоме курортне містечко, а South Beach — його найпопулярніший пляж. Історичний район пляжу Art Deco Historic District (в якому і розташувалася школа) включений до Національного реєстру історичних місць США як одне з найкрасивіших місць країни, більшість будинків якого побудовані у 1923-1943 р.р. у різних вишуканих стилях. Студенти школи полюбляють кататися на велосипедах та прогулюватися по Ocean Drive — прекрасній історичній вулиці з безліччю готелів, кафе й ресторанів. Маямі-Біч. Студенти мовної школи Zoni

Маямі-Біч пропонує безліч можливостей для цікавого, активного й корисного проведення часу після занять: пляжний спорт, гольф, теніс; тури на велосипедах та прогулянки пішки; шопінг; поїздки в Walt Disney World (біля Орландо), Jungle Island, Miami Sea Acquarium; екскурсії по прекрасному острову, найпівденнішому місці США, на довгий час домівці Ернеста Хемінгуея, багатьох інших письменників і митців, Key West; Національний парк Everglades (Everglades National Park).

Zoni на Facebook  Facebook button